Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiedzialam, ze mnie nie poslucha, wiedziaaaaalam. :p

No co?! tylko robię "badanie rynku" :) Widzisz -Efilo tez wskazuje rzymską... cholera tylko mi się te materiały nie bardzo podobają :roll: ....

W kuchni chyba stanie na zwykłej w prowadnicach -przynajmniej nad parapeto-blatem nic nie bedzie dyndało :roll: ...

Chociaż z drugiej strony w tej kuchni to spoko wyglada -ale moje fronty sa chyba zbyt pstre zeby jesze paski dodawac? :roll: :

http://www.swiatfiran.pl/data/gfx/pictures/large/0/3/1030_2.jpg

http://www.swiatfiran.pl/data/gfx/pictures/large/0/3/1030_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do roletek, to nooo najpierw musze zobaczyć te paseczki na frontach by wiedzieć, czy to pasuje czy nie... tak zaocznie nie potrafię nio.... :oops:

Ja chyba też tak zrobie! Tym bardziej że od kuchni do wprowadzki minie jeszcze z 2-3 tygodnie -więc bedzie czas na zastanowienie :)

 

Co do kuchni -to cieszę się jak goopia bo trochę bałam sie jak "na żywca' bedzie wyglądał ten heban z zebrano -w końcu wybierałam z malutkich próbek -ale zgrały się idealnie :) ! -przynajmniej na razie to nienajgorzej wygląda :)

 

Acha -co do sortownika, ktory miałam kupic z Teka. Okazało się, że z powodu kursu euro -zdrożał o ok. 200zł -obecna cena -630zł :o Dlatego stanęło na tym, że bedzie to po prostu wysoka szuflada na kosz -z samodomykaczem i hamulcem. Zreszta i tak zamierzałam wyrzucic te wiadereczka z sortownika -a wstawic tam jeden spory kosz, bo 3 sztuki po 15l mnie nie satysfakcjonują :-? A płacic 600 zl za dno+prowadnice -to wolę zapłacic polowę tego i niech facet robi -a co! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile -ale wiem że taniej :wink: a co do sortownika -to nie jest mi on do niczego potrzebny :) (te kilke PETów tygodniowo to wynosze od razu na zewnatrz). W tylnej części szuflady, która zostanie mi po wsadzeniu wiadra będzie jakiś pojemnik na sciereczki czycoś :) Gotowa szuflada bedzie w zasadzie wyglądała identycznie jak to -ale bez koszy-przynajmniej taki jest zamiar :roll: :

http://images6.fotosik.pl/419/97cfd3805af7b88b.jpg

Jedyne co mnie gryzie -to to, ze kosz nie bedzie "tradycyjnie" - bezpośrednio pod zlewem -a obok -syfon wyklucza wsadzenie tam wiadra :roll: ... Układ bedzie taki:

http://images6.fotosik.pl/419/91bc549dd4e47b90.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrobic jedna wieksza szafke pod zlewem zamiast tych dwoch? wtedy pod zlewem bedziesz miala zlew i mozesz zmiescic jeszcze chemie. Jak ci zalezy na jakiejs szufladzie moznaby podkowe zrobic.

 

Na tym zdjeciu to co to za segregacja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrobic jedna wieksza szafke pod zlewem zamiast tych dwoch? wtedy pod zlewem bedziesz miala zlew i mozesz zmiescic jeszcze chemie. Jak ci zalezy na jakiejs szufladzie moznaby podkowe zrobic.

Na tym zdjeciu to co to za segregacja??

pod zlewem jest szafka "70" z dwoma drzwiczkami. Sama "70" jest za szeroka na to, żeby była koszem, z kolei "35" byłaby za waska (zresztą ta szafka ma byc jedną "komorą" -bo zlew jest "45" i nie wszedłby w "35" (ale namieszałam :roll: ...). Zresztą już za późno na przemeblowania -bo szafki sa już zrobione.

To powyżej to szczerze mowiąc nie wiem co jest -bo miałam to już z 0,5 roku na fotosiku :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, mozesz mi powiedziec, jakie masz krakowskie plany? Kiedy bys chciala sie z nami spotkac mniej wiecej? Czy zapisujesz sie na wycieczke pt. macanie betonu ok. 12 - 13, czy chcesz sie spotkac pozniej? Daj znac. 8)

malgos -wstępnie planuję przyjechac do KRK w piątek wieczorem, więc na wycieczkę 'betonową' się zapisuję :wink: Jednak wszystko jest jeszcze nie pewne na 100% -bo w przyszłym tyg. bedzie montaz kuchni i schodow (jeszcze nie wiem dokładnie co i kiedy). Więc jeśli "newralgiczna" robota wypadnie w piątek-sobotę -to KRK stoi pod znakiem zapytania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, mozesz mi powiedziec, jakie masz krakowskie plany? Kiedy bys chciala sie z nami spotkac mniej wiecej? Czy zapisujesz sie na wycieczke pt. macanie betonu ok. 12 - 13, czy chcesz sie spotkac pozniej? Daj znac. 8)

malgos -wstępnie planuję przyjechac do KRK w piątek wieczorem, więc na wycieczkę 'betonową' się zapisuję :wink: Jednak wszystko jest jeszcze nie pewne na 100% -bo w przyszłym tyg. bedzie montaz kuchni i schodow (jeszcze nie wiem dokładnie co i kiedy). Więc jeśli "newralgiczna" robota wypadnie w piątek-sobotę -to KRK stoi pod znakiem zapytania :roll:

 

Ty mi tu nie wiesz co... :evil: :evil: :evil: Malz roboty dopilnuje, a Ty przyjezdzasz, bo jak nie to... do zadnego Sandomierza W ZYCIU nie pojade. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...