Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przyszlam na kawke i poogladac firanki, myslalam ze wiecej tu inspiracji firanowych. moich nie pokaze bo siedza w glowie :roll:

Aniu -ja to wogóle najchętniej miałabym "gołe' okna -ale mieszkam wśród innych domków, a "kochane" sasiadki lubią wiedziec co sie dzieje w innych domkach. Dlatego muszę czymś zaslonic okna w kuchni i łazienkach -przynajmniej :roll: .. ale jakoś do tej dośc nowoczesnej kuchni nie mam koncepcji.. dziewczyny mnie namawiają na rolety rzymskie -ale w przypadku ciężkich -zasłaniających materiałów -one wygladają nieco "szmaciano", natomiast przezroczyste nie spełnią swej roli :roll: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :lol:

Kasia, przyszłam słynny kominek obejrzeć, bo gdzieś mi mignęło, że juz jest, ale nie mogę znaleźć :oops: Jest??? Pokaż, plisss :)

 

Ale się dopatrzyłam, że się na "moje" pstryczki zdecydowałaś :wink: Super są - nie? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga! Witam w moich skromnych progach :) !!!! Kominek? proszę bardzo -jeszcze tylko czeka go wymiana szyby (ta się stłukła jeszcze przed montażem :x ) i jednokrotne malowanie. Wykonany jest z rainforest brown (sami pojechaliśmy na skład marmurów wybierac płytę, bo kamieniarz miał problem ze znalezieniem takiej bez bialych "zwapnień"). Półka pod wkładem to breccia (tych białych cegieł oczywiście już nie ma :wink: ). Z brecci beda też półeczki w wnękach z lewej strony -na focie nie widac :roll: :

http://images34.fotosik.pl/422/28c26603c14c7491med.jpg

Co do pstryczków -to chyba te raczej nie wypalą :( Wyliczyłam, że same te pstryczki -i to tylko na parter -to prawie 600zł - a musze jeszcze kupic całą kupę gniazdek i 4 lampy :roll: na razie bedą zwykłe, a jak się koniunktura polepszy -to wymienimy :wink: (chyba że premia jakaś 10-ego wpadnie -to mejbi.. mejbi... 8) )

Z aktualności -to łazienki już mamy gotowe, w tym tyg. montaż kuchni, za ok tydzień schody i merbau w salonie. Jak dobrze pójdzie to za 2-3 tyg bedziemy już w nowym domku! No i oczywiście PARAPETÓWKA -gdzieś na przełomie kwiecień-maj zapewne :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga -o jaki ty rozpędzie mowisz? :o przecież zamierzaliśmy się wprowadzic na Boże narodzenie :x Wszystkie ekipy po kolei nas w konia robily.. a teraz na "ostatniej prostej" jeszcze sie okazało, ze dąb na schody, którego oddaliśmy we wrześniu do suszarni nie jest dobrze wysuszony :evil: No i stąd 2 tyg "obsuwy" -bo normalnie to mialy byc już schody i podloga w salonie, a dopiero potem kuchnia -a tak -to mi bedą się meble syfiły :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zajrzę na pewno, jak tylko net zacznie normalnie chodzić - bo jak na razie to dziś strasznie humorzasty jest i co chwila się zatrzymuje :evil:

No to tak jak mój zawsze w weekend! :evil: pamiętasz jak pytalam cię o neta z I-Plusa? jeszcze go w sumie nie testowaliśmy, ale w nowym domku nie mamy za bardzo alternatywy, bo neostrada nam odmówiła, z uwagi na: "brak technicznych możliwości" :o Tak więc zaraz po przeprowadzce bede odcięta od netu ale musze coś wykombinowac :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle na iplusie :roll: Jest różnie - jednego dnia zero problemów i chodzi jak po dobrym kablu, a innego (dziś np.) wściec się można - 5-10 minut jak burza, a kolejne 5-10 stoi i nic nie robi :evil:

A ja jednak w samym centrum miasta siedzę :roll:

Ale jeśli nie ma innego wyjścia, to lepiej tak, niż wcale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zajrzę na pewno, jak tylko net zacznie normalnie chodzić - bo jak na razie to dziś strasznie humorzasty jest i co chwila się zatrzymuje :evil:

No to tak jak mój zawsze w weekend! :evil: pamiętasz jak pytalam cię o neta z I-Plusa? jeszcze go w sumie nie testowaliśmy, ale w nowym domku nie mamy za bardzo alternatywy, bo neostrada nam odmówiła, z uwagi na: "brak technicznych możliwości" :o Tak więc zaraz po przeprowadzce bede odcięta od netu ale musze coś wykombinowac :-?

 

Kasia, juz Ci wszyscy pisali na ten temat, ale przegapilas jak zwykle. Po pierwsze jak to mozliwe, skoro teraz mieszkasz za miedza? Po drugie - nie da sie np. miec netu przez kablowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, juz Ci wszyscy pisali na ten temat, ale przegapilas jak zwykle. Po pierwsze jak to mozliwe, skoro teraz mieszkasz za miedza? Po drugie - nie da sie np. miec netu przez kablowke?

problemem jest to, ze przy nowym domku -a konkretnie 5,5 metra od niego stoi słup trakcji elektrycznej -który zakłóca inet radiowy -taki mamy obecnie -ale obecnie mieszkamy jakie 50 m od tego slupa a nie 5,5m... kablówka moja droga to w sandomierzu tylko na osiedlu blokowym występuje -a ja na przedmiesciach mieszkam :roll: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, juz Ci wszyscy pisali na ten temat, ale przegapilas jak zwykle. Po pierwsze jak to mozliwe, skoro teraz mieszkasz za miedza? Po drugie - nie da sie np. miec netu przez kablowke?

problemem jest to, ze przy nowym domku -a konkretnie 5,5 metra od niego stoi słup trakcji elektrycznej -który zakłóca inet radiowy -taki mamy obecnie -ale obecnie mieszkamy jakie 50 m od tego slupa a nie 5,5m... kablówka moja droga to w sandomierzu tylko na osiedlu blokowym występuje -a ja na przedmiesciach mieszkam :roll: ....

 

A neostrada co ma z tym wspolnego? Teraz co masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...