Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry....

 

 

szerokiej drogi przyszłam życzyć... :p

 

choć ponoć nasza Kasia już w Krakówku - więc życzenia niech na powrót zostaną :)

 

 

http://images31.fotosik.pl/339/31adcf2b583bb185med.jpg

 

 

buziaczki... i bawcie się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowana co prawda projektem Z10 ale proszę napiszcie opinie jak przebiegała współwpraca z pracownią z500? :D

Hej! współpracy nie było zbyt wiele -po prostu kupiliśmy projekt przez inet :) Jedyną "współpracą" była prośba o zgodę na podniesienie ścianki kolankowej i przesunięcie kilku ścianek działowych -którą uzyskaliśmy :) Zmiany nanosił nasz kier-bud -bo naniesienie zmian przez biuro projektowe -to dość spore koszty :roll:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz, ze zrobi parapetowe na dworcu autobusowym? :o :o :o

teoretycznie jest to możliwe -o rzut beretem mam dworzec -ale kolejowy :) - i jest w nim obecnie Klub z dyskoteką :)

 

Myślisz, że nam pozwoli podejść do elewacji? :o :roll:

Co do elewacji -to działka jest tak wąska, że nie da rady jej ominąć :roll: ... Karchera mamy -na wszelki wypadek 8)

 

ja wiem, że na parapetówę to mnie nie zaprosisz :roll: :lol: :lol: :lol:

Aniu -jesteś pierwsza na liście gości! najwyżej pozwolę Ci korzystać tylko z dolnej łazienki :)

 

Nituś -bardzo dziękuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu :lol:

Wiem, że masz wąską działkę, dlatego pomyślałyśmy, że nas w ogóle na nią nie wpuścisz :lol: :lol: :lol:

Ja wpuszczę, tylko z tej węższej strony jest kojec mojej suki 8)

Straszysz? :o :lol:

nie -tylko uprzedzam :)

To dobrze, bo ja się psów nie boję :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, fajnie, ze wpadlas, ale za to, ze pojechalas... :evil:

malgos -za miętkie serce mam (do męża) i za słabą głowę (do Was) :) , ale i tak było super! naprawdę extra było poznac całą tą ekipę, i kolejny raz przekonałam się, że można od razu znaleźc wspólny język z ludźmi, których znało się tylko wirtualnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, fajnie, ze wpadlas, ale za to, ze pojechalas... :evil:

malgos -za miętkie serce mam (do męża) i za słabą głowę (do Was) :) , ale i tak było super! naprawdę extra było poznac całą tą ekipę, i kolejny raz przekonałam się, że można od razu znaleźc wspólny język z ludźmi, których znało się tylko wirtualnie :roll:

 

Wybaczam tylko dlatego, ze ja tez kiedys musialam uciec. :roll: :lol: Ale dobrze, ze w ogole przyjechalas. Wpadaj czesciej. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj czesciej. 8)

Będę w KRK za 2 tyg (27.03), ale jak już pisałam bedę wtewdy miała chirurgicznie wydzieraną "8" -więc nie będę się udzielała towarzysko :(

PS. widzicie, w jakiej ja dziurze mieszkam -nawet zęby musze jeździc wyrywac do Krk :evil:

 

A przedtem nie chcesz walnac bani na odwage? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...