Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej,

nie wiem co straciłam ale dobrze ze wogle jestem, nie?

 

rety jak ja żałuję, ze mnie nie było. Od razu wszystkich przepraszam, ze narobiłam zamieszania i nie przyjechałam i to w ostatniej chwili mi nie wypaliło. Małgoś wie co i jak i chyba wybaczy :wink: a Ty Kasia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nie wiem co straciłam ale dobrze ze wogle jestem, nie?

 

rety jak ja żałuję, ze mnie nie było. Od razu wszystkich przepraszam, ze narobiłam zamieszania i nie przyjechałam i to w ostatniej chwili mi nie wypaliło. Małgoś wie co i jak i chyba wybaczy :wink: a Ty Kasia?

 

W zyciu Ci nie wybacze! :evil: :lol: :lol: :lol:

 

A jak wszystko? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś wie co i jak i chyba wybaczy :wink: a Ty Kasia?

Wybaczam :) (ale TYLKO pod warunkiem obecnosci u mnie na parapetówce :wink: )

 

Ja też nie byłam 3 dni na FM bo jeździłam za deskami, gniazdkami, lampami itp.... Dzisiaj facet zaczyna montaż schodów, kuchnia znowu się odwlekła -PODOBNO do wtorku :evil: (gościu nałapał zamowień i nie wyrabia z montażem -mimo, ze moja kuchnia jest już GOTOWA :x ). I tak jak nie wyszła wprowadzka na Boże Narodzenie, tak i chyba z Wielkanocy nici :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Kasia, na parapetówkę do Ciebie, pozwolisz że sie wybiorę :lol: A kiedy? :wink:

 

Nie martw sie kuchnią. Jak już bedzie zmontowana, bedzie tyle roboty, ze nie będziesz wiedziała gdzie ręce włożyć :lol:

wiolasz -jak dobrze pójdzie poczatek maja.

Co do sprzątania -to już się lekko podłamuję jak widzę ile będzie roboty :roll: może by kogoś zatrudnic :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadaj Kasia z rodzinką żeby trochę pomogła. Ja miałam siostre męża. Rewelka, cały parrter mi sprzątnęła, takiego powera miała :lol:

odpada! u mnie cała rodzinka pracująca i dzieciata na dodatek... skończy się moim kilkudniowym urlopem "na ścierce" :roll:

 

No to faktycznie zaplac komus, na pewno w Twoich stronach ceny za sprzatanie nie sa jakies powalajace... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja mam pytanie o Twoja wneke w prysznicu ile ma cm glebokosci? tez planuje taka ;) podpatrzylam u Ciebie i zachcialam miec ale prysznic ma metr szerokosci i nie chcialabym za duzo zabrac powierzchni.

Kabina ma 90x90cm, a wnęka (półeczka na żel -bo chyba o nią Ci chodzi?), ma głębokośc ok 16cm. Żeby nie zabierac za dużo powierzchni, to mozaika stanowiąca "plecy" wnęki jest przyklejona bezpośrednio do płytki, która jest z drugiej strony wnęki (płytka plecami do płytki -bez ściany między nimi).

http://images26.fotosik.pl/306/8fbd4abe5340b398med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o to mi chodzilo ;)

 

dzieki - duzo troche dla mnie (u mnie ta sciana jest z ytonga 11.5 wiec podkuje troche i postawie stelaz z gk

pokombinuje i sie moze uda :wink:

U nas ta ścianka też jest "sztukowana", była ze zwykłych cegieł, ale ja sobie wymyśliłam, że chcę aby była szerokości dekoru (16,5cm), więc facet dokupił bloczki betonu komórkowego o gr. 10cm i domurował go obok cegieł, zaś przed płytkami wnęka to była dziura na wylot :) :

http://images43.fotosik.pl/35/7373b3d5b3e6c7c3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...