Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kasia połączyla też odpowiednio ramy aluminiowe witryn z uchwytami. Wybrała szerokie ramy. Ja mam wąskie ramki i wąskie uchwyty. Duży wpływ na wygląd kuchni mają blaty. Kasi kuchnia z jasnymi blatami wygląda widniej, jasniej. Ja dałam blaty grafitowe i ciemniejsze płytki. Moja kuchnia nie jest tak świeża, jest chłodniejsza :roll: No tak mi sie wydaje :lol:

no i tu się mylisz.. nie dogadałam się z gościem co do tych frontów aluminiowych :roll: on zapytał mnie tylko czy chcę 2 czy 4cm, a myślałam, że kształt obu jest identyczny, tylko ramka szersza.. 2 dni temu okazało się, że tak nie jest (te nie są takie "kanciaste"). Na poczatku chciałam zmieniac -ale jak zamontował i przykręcił uchwyty -to mi się spodobało i takie zostały, chociaż na początku miałam niezlą "nerwę" :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nooooooooooooooooo kuchniaaaaa :)

 

 

bardzo fajnie to wyszło... :) ja ostatnio byłam w jednym salonie i miałam nawet w ręce takie uchwyty zamontowane na próbnym froncie... bardzo mi się spodobały...wygodne, duże... super - tyle tylko, że mnie się spodobał palisander :)

 

bardzo się cieszę, że kolejna udana rzecz zagościła w domciu :)

 

 

to jeszcze tylko dzielę się moją osobistą wiosną :p

 

http://images50.fotosik.pl/97/561c43189bbf072amed.jpg

 

http://images42.fotosik.pl/93/cab4895fd25cbb78med.jpg

 

 

wiosna, wiosna.... :) nareszcie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Maylandziu -ja widziałam kuchnię z jasnego zebrano w BRW w Kielcach -oczopląs murowany :)

 

Efilo, Kasiu i Bianko -dziękuję za pozytywny "odbiór" mojej kuchni :)

 

Markotko -my mamy tynk akrylowy Ceresit ("kamyczek" 1,5mm) -i jestesmy bardzo zadowoleni :wink:

 

Michał -wkleję taką fotkę -jak będzie podłoga w salonie (na razie jest beton :evil: ) oraz blat na "barku" -bo stolarz go właśnie dorabia :)

 

Co do stolarza -to męczy się strasznie z moimi schodami -za "nowoczesnymi" jak dla niego :) słychac tylko "k..a" i "ja pier...lę", oraz rzucanie różnymi przedmiotami :lol: dlatego w godzinach 7.30 do 19.30 staram się nie przebywac w jego "zasięgu" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...