Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kachna a co to za drzwi tarasowe? możesz zdradzić nazwę firmy i ich koszt, kolor, wymiar?

Wszystkie okna i drzwi tarasowe to firma Jezierski. Profil 5-komorowy Premium -kolor "Canadian". Dwa boki to nieotwieralne "fixy" natomiast środek to przesuwka. Do okna są rolety podtynkowe z 3 silnikami -koszt tego okna z roletami to 11,5tys. (wszystkie okna w domku to razem koszt 18tys) Wymiary całego okna tarasowego: 240x380cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie Ci dziękuję za szybką odpowiedź :) na początku myślałam o tym, żeby wstawić w salonie takie duże okno jak ma Tola u siebie plus drzwi tarasowe z boku, ale po przemyśleniu tego ze względu na to że mam niewielki salon, nie chce przedobrzyć i wstawie takie drzwi tarasowe jak masz Ty i myśle że będą ładnie się prezentować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie Ci dziękuję za szybką odpowiedź :) na początku myślałam o tym, żeby wstawić w salonie takie duże okno jak ma Tola u siebie plus drzwi tarasowe z boku, ale po przemyśleniu tego ze względu na to że mam niewielki salon, nie chce przedobrzyć i wstawie takie drzwi tarasowe jak masz Ty i myśle że będą ładnie się prezentować :)

szczerze polecam takie duże okno! u nas jest waska działka, z tego wzgledu nie mamy w ogóle okien po bokach domu, tylko od frontu i z tyłu. To okno doświetla cały parter świetnie! tylko za ogród się trzeba wziąc, bo na razie to widok z niego jest na smietniko-gruzowisko pobudowlane :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wąziutką dziełeczke :) 16m za to dłłłuuugaśna bo prawie 200m :) i też mam problem z ogrodem :p więc wiem co czujesz ;) a jeszcze pytanko dotyczące tych rolet, w jaki sposob sie je zasuwa? czy ten mechanizm do tych rolet jest widoczny np. z salonu? bo widziaąm kiedys takie coś i to strasznie duże było i wyglądało nieestetycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

Chciałam powiedzieć, że kuchnię już dawno obejrzałam i bardzo mi się podoba :)

no w końcu! bo już tylko Ty zostałaś jako "nieogladająca":)

a o schodach co myślisz? i szablonie?

 

a ja? a ja???

obejrzałam kuchnię bo sobie przypomnialam że miala być gdzies teraz. Całkiem fajnie wyszła, te różne uchwyty ktore mnie tak zastanawialy wogóle nie rzucają się w oczy. Ciekawa jestem jakie masz doklądnie szafki i czy więcej niż ja, bo moja kuchnia ciut mniej kosztowala. Zlew fajnie się wtapia w blat. tylko tej podlogi już Ci współćzuję;)

 

a co do łóżka - prawie identyczne z tym ktore pokazaląś z allegro ja kupiłam - tyle że to sosna i tańsze - jak chcesz na tymczasowo to może nie ma sensu wydawać wiecej kasy:

http://www.allegro.pl/item601264954_magnat_lozko_wiktoria_160x200_kolekcja_debowa.html

jedynie stoliki z tego Twojego są super, moje szafki takie zwykłę i się jeszcze okazało że do wnęki za dużę (pierwotnie łóżko miało być w inym miejscu)

 

a a propos mojego nieodzywania się.... czasem zaglądam, ale duuużo rzadziej. Dziś mam gorączkę i jeszcze idę na noc do pracy :(

może jak nastepnym razem tu będę to się do schodów dokopię..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

Chciałam powiedzieć, że kuchnię już dawno obejrzałam i bardzo mi się podoba :)

no w końcu! bo już tylko Ty zostałaś jako "nieogladająca":)

a o schodach co myślisz? i szablonie?

 

a nieprawda, bo ja też 8)

ale juz obejrzałam, bardzo ładnie wyszło.

Nie męczy wzroku, dobrze :wink:

 

co do łóżek..

to żadne co widziałam tutaj nie pasują mi do tej szafki :roll:

ciężka sprawa będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onna i Aniu -bardzo dziekuję, że zajrzałyscie i wydałysnie pozytywną opinię na temat kuchni :)

Onna -ja tej podlogi sobie też już współczuję -codziiennie ją myję (po fachowcach "przechodzacych" :evil: ) a jeszcze nawet nie mieszkamy.. no i te jasne fugi :x Łóżko bardzo fajne -szafeczki -też moga byc, ale jak pisze Ania -bardzo trudno mi coś bedzie dobrac do toaletki, dlatego ciągle "rozgryzam" temat :roll:

 

temat wysuwanych drążków na wieszaki dzisiaj panu zapodałam -mają byc :)

 

Zołzo -Mechanizm nie jest widoczny z salonu -tylko skrzynka, w ktorej jest ukryty. Rolety działają na zwykły włącznik w ścianie (taki mniej więcej jak do swiatła jest). No w tej skrzynce rolet jest problem -fakt... u mnie jest ona widoczna z salonu -ale już przywykłam i "stapia" mi się wizualnie z oknem (ten sam kolor ma). Nie mozna jej zupełnie zabudowac -bo musi byc dostęp w razie awarii, nam udalo się ją zabudowac tylko z zewnatrz -elewacją, od strony salonu jest rewizja -i nie da rady -tym bardziej, że okno jest szerokie -3,80m -i zadna konstrukcja typu k-g -nie wchodziła w grę :-? .

tak to wyglada z salonu (skrzynka jest nad oknem -jeszcze obklejona taśmą):

http://images25.fotosik.pl/265/ead0561e89439b09med.jpg

 

Schody dzisiaj zostały zabejcowane.. no i wydają mi się strasznie ciemne -w porównaniu z dębem, którym były jeszcze wczoraj :roll: ... ale chyba przywyknę -nie mam już wyjścia :roll: A zaraz idę do domku przenieśc z garażu parkiet merbau, ktory jutro pan zaczyna układac -to bedzie ostatnia "grubsza" robota w domku! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli -bardzo dziękuję za Zyczenia :)

 

Malgos i wiolasz -płytki były do "zachwycania" kilka m-cy temu -teraz kuchnią się macie zachwycac :)

 

Kasiu, a te schody to nie zjaśnieją, co??

Bo bejca jak dobrze wyschnie to chyba się jaśniejsza robi..

 

a jak nie, to przywykniesz :wink:

niestety -nie zjaśniała ani o ton :roll: podłoga już ułożona więc "ciemnośc" jeszcze bardziej rzuca się w oczy :-? .... Musze przywyknąc...

Schody same w sobie (takze ich kolor) baaardzo mi się podobają :) , pogłaga też.. ale razem :roll: -jakoś to nie pasi kolorem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...