Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry! u mnie to co zwykle -czyli "obsuwa" :evil: facet meblowo-garderobiano-szafowy miał montować w czwartek -nie pojawił się i telefonów 2 dni nie odbierał :x w końcu dzisija go dopadłam -montaż ma być wt-śr -czyli nici z przeprowadzki na 01.05 -bo nie zdążymy z lampkami, meblami itp :cry: Dzisiaj jest malarz -ma skończyć całość w pon. oglądał szablon -wyglada na lekko zszokowanego :roll: ... zobaczymy co mu z tego wyjdzie -bo jednak zamierza się podjąć roboty8)

kafkę zapodaję -bo dzisiaj glowa wyjatkowo ciężka :-?

http://www.inspiracjekawowe.pl/container/latte%20macchiato1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj szaleje pan Tomek ogrodnik i ścina, przycina oj

co ścina? :o żeby nie przesadził!

Mamy działkę, która kiedyś była starym sadem i trzeba poprzycinać leczniczo.

:o to dziwne, ze nie wsadzacie "drzew ozdobnych' tylko zostawiacie stare owocowe :) -chwali się -bo jak moi znajomi mają taką działkę, to tam teraz totalna destrukcja jest :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj szaleje pan Tomek ogrodnik i ścina, przycina oj

co ścina? :o żeby nie przesadził!

Mamy działkę, która kiedyś była starym sadem i trzeba poprzycinać leczniczo.

:o to dziwne, ze nie wsadzacie "drzew ozdobnych' tylko zostawiacie stare owocowe :) -chwali się -bo jak moi znajomi mają taką działkę, to tam teraz totalna destrukcja jest :-?

Bo ja chcę ogród ekoloiczny, nie pochłaniajacy duzo wody. lecę do roboty , łazienkę - jedna bo z niej korzystamy - mieszkamy nadal na dole pokaże około obiadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pomalowalam dzisiaj... sie. :lol: :lol: :lol:

ja jakbym się dzisiaj nie pomalowała to by mnie rodzony mąż nie poznał :roll: ...

 

To jeszcze nie jest z Toba tak zle. Jak ja mam kaca, to zdycham i w ogole mnie nie obchodzi, czy mnie ktos poznaje. :lol: :lol: :lol:

Też tak mam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...