Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witaj

 

Kasiu, - mieliśmy z żoną i córcią okazję powiedzieć Ci wczoraj osobiście, że domek śliczny i wykończenie cudne,

 

dla wszystkich forumowiczów - zdjęcia nie oddają rzeczywistości

 

od początku,

- wejście i szafa - w sam raz - wystarczy spokojnie taka

- hol przedpokój - patrząc na moje fundamenty mam wrazenie ze to bedzie takie malutkie - ale jak byłem u Kasi to bardzo pozytywnie sie zdziwilem - jest spory i nawet szeroki, -

 

- WC - malutkie malutkie - ale - na małe siusiu starczy ;) -

za to pomieszczenie gospodarcze wielgachne -

 

- salon perelka, bardzo fajnie schody komponują z podłogą i resztą

- kuchnia - w sam raz nawet powiedziałbym że bardzo duża i przestronna - ścianka "barek" - w fazie stanu surowego myślałem, że to nienajlepszy pomysł - ale teraz sam się nad czymś takim zastanawiam :)

 

idźmy na pięterko ;)

- łazienka - no jest bardzo przestronna i ładnie wykończona - stylowa, bardzo mi się podoba

- pokój gospodarzy z garderobą - przytulny - fajniutka tapeta na scianie, garderoba ładna i całikiem sporawa,

- pozostałe dwa pokoje również spoko - moim zdaniem w sam raz - przynajmniej nie bedzie prolemu w zimie zeby było ciepło ;)

 

ogólnie domek oceniam na 5+

 

jejku chciałbym, żeby moj z45 również tak fajnie wyglądał

 

aaa dzisiaj widziałem się z jednym z potencjalnych wykonawców

bardzo profesjonalny - siedzielismy z polotrej godzinki nad jego wyceną i kosztorysem - na razie do przedyskutowania - teraz bedziemy sie tarogwsac jak jeszcze zdobędę jedną ofertę od innego wykonawcy,

powiem tak - Kasia mowila ze za robocizne dala 15 tys :) ja za fundamenty w zeszlym roku dalem 10tys, a teraz pierwszy kosztorys jest na 42tys (łącznie z deskowaniem i papą) - spróbuje zejść na 30 tys (roboty nie ma wiec jak bedzie im zalezalo to na to pojdą - . - zobaczymy jaki ze mnie negocjator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tiaaa, zwłaszcza dzieci :lol:

zwłaszcza z czekoladą w garści :lol:

Już nie chciałam o tym pisać :lol:

Ale są gorsze rzeczy niż czekolada - mniodek, na przykład :lol: Na kremowym nie widzisz, póki się dupskiem nie przykleisz :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku -michał -az mi głupio od tych zachwytów :oops: :oops: :oops: Wielkie dzięki! mam nadzieje, że Wy sie szybko uwiniecie -i bedę mogła z mężulem odwiedzić Wasz Z45 w Sulejowku 8) !

(negocjuj, negocjuj -już nie te czasy, że wykonawcy mogli fikać :evil: )

No ładnie, do Warszawy masz za daleko, ale do Sulejówka już bliziutko :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, do Warszawy masz za daleko, ale do Sulejówka już bliziutko :evil:

Olga -jak już sie wybiore do Sulejówka (w ktorym nigdy zresztą nie bylam) -to z noclegiem u Ciebie :)

Qrka, jutro zaczynam sprzątać :roll: :lol:

Zapraszam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ale sie uśmiałem ;)

Kasiu - wracając do naszej rozmowy - zastanawiam się wciąż nad tymi zmianami ktore naniosłem - np. powiekszenie z 120/150 na 150/150 okien kuchennych (i w wc) - czy przez to wejdą mi szafki wiszące przy oknie - jakiej glebokosci Ty masz szafki? 30? 45?

 

aa no ii my chcielibysmy miec piekarnik na wysokosci blatu czyli gdzies musielibysmy wstawic slupek - zastanawiam sie wiec nad zagospodarowaniem scianki ktora w projekcie jest pusta a na ktorej Wy chcecie miec stolik,

 

p.s. a i jeszcze jedno- w kuchni masz podwieszany sufit? - no bo jak inaczej wentylacja w okapu pojdzie do komina? (ktory jest po drugiej stronie domu)

 

aaa - i my chyba kominy zrobimy systemowe - namawia mnie wykonawca- ze to przeliczając przy naszych kominach wycohdzi taniej - ale nie systemy Shiedla tylko zwykle (nie pamietam nazwy) - że niby to taniej niz cegła plus murowanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuję wszystkim za pozytywne opnie :)

Michal -okno bym jednak zostawiła takie jak w projekcie (ok 120cm chyba..), zawsze to kuchnia bardziej "ustawna", tym bardziej, ze oprócz szafek chcecie tam wsadzić piekarnik na drugiej scianie. Sam sobie policz: szer. kuchni to 255cm -minus szafki po 2 stronach (dolne oraz słupek z piekarnikiem mają po 60cm) -to daje tylko 135cm -więc okno 150cm Wam po prostu nie wejdzie :roll: Co do okapu -to będzie to tylko pochłaniacz a nie wyciąg -nie bedzie więc podpięty do komina (sufit nie jest podwieszany). Z kominem macie rację - my mimo, że mamy murowany jakoś tam 2-warstwowo, to i tak musieliśmy do niego "wpuszczać" rurę z nierdzewki, bo się murarz "walnął" i na wys. stropu wyszlo mu kilkucentymetrowe przesunięcie komina -na którym by się wszystkie syfy zatrzymywały :evil:

 

samigom -stół to Paged meble seria Milano -kolor Dąb macao, ma 140cm -rozklada sie do 230cm, cena ok 2tys:

http://www.pagedmeble.pl/katalog.php?mi=23&ws=&s=2&szuk=milano

 

z okazji pięknej niedzieli -kawkę podaję :) :

http://www.kaweo.pl/_var/gfx/c21aaa84cf89d38f88ade23963b9c15c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj biedna Nitu... A nie swinska przypadkiem? :roll:

 

nie, raczej nie... pani doktor nas zbadała i zaordynowała jedynie leki nawadniające... mówiąc że to wirus grypy żołądkowej... czy rota? tego nie wie, ale żołądkowej na pewno :roll:

 

choć musze przyznać, że pani doktor mnie jakoś nie do końca przekonała :roll: ale może dlatego, że to nie pediatra a internista był... wczoraj o 16 pediatry na dyżurze już nie było :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...