Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to moze masz jednak ultraspeed ale na 15l??

bu ultramax to takie

http://img.nokaut.pl/p/1d/c8/1dc8a03e4af0f8a6181c84fb1dfb4014500x500.jpg

 

ja mam taki. jest ekstra. minusem mopa jest to że trzeba go dobrze wysuszyć bo jak kiedyś mokrego zamknęłam go w szafce to łooooooo

 

 

a takie karchery parowe to do czego służą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki. jest ekstra. minusem mopa jest to że trzeba go dobrze wysuszyć bo jak kiedyś mokrego zamknęłam go w szafce to łooooooo

ja tez mam tego a że nie mam szafki -stoi luzem w kotlowni -to nic sie złego nie dzieje :)

 

Parowego mopa ma moja kumpela -i jest bardzo zadowolona. Z tym, ze on jest spoko do paneli czy płytek -do drewna niepowinno się go używać (tak słyszalam :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to już mam dość sprzątania :evil: latam ze ścierą do 22-ej a i tak jest syf! dzisiaj sobie zrobiłam wakacje, tym bardziej że po wczorajszym sprzataniu -dzisiaj mężul z szwagrem nosili resztę mebli ze starego domku, no i ofcors w buciorach (przecież nie każę im papci zakładać, jak mają na plecach 100kilową szafę :roll: ), no i znowu syf.. spakowałam sie i pojechalam do mamusi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to już mam dość sprzątania :evil: latam ze ścierą do 22-ej a i tak jest syf! dzisiaj sobie zrobiłam wakacje, tym bardziej że po wczorajszym sprzataniu -dzisiaj mężul z szwagrem nosili resztę mebli ze starego domku, no i ofcors w buciorach (przecież nie każę im papci zakładać, jak mają na plecach 100kilową szafę :roll: ), no i znowu syf.. spakowałam sie i pojechalam do mamusi :)

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...