Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sam w sobie to piekny serwis. Ale jedzenie sie "gubi" na nim. Strasznie głupio wygląda każde przybranie bo stanowi juz konkurencje dla serwisu. Mamy taką a nie inną tradycje serwowania posiłków, zwłaszcza tych okazjonalnych. Stawiałabym na prosty kształt i wzór, ewentualnie drobne, eleganckie zdobienie.

 

Jaki ja mam serwis? :lol: :lol: Cóż, ja dostałam serwis dawno temu wiec darowanemu koniowi nie zaglada sie w zęby. Nie mogłam sobie wybrać. Mam serwis na 18 osób. Cały mozliwy asortyment jaki robiła Chodzież w tym wzorze. Oczywiście mowa o sławetnych różyczkach które są w co drugim polskm domu :lol: Chyba mam wszystko co moze być dodatkiem do serwisu w tym wzorze łącznie z widelczykami do ciasta z trzonkami z tejże porcelany :lol: Oczywiscie mowa tu o najpopulaniejszym serwisie Chodzież-Iwona. Potłukłam kilka rzeczy. Bez problemu dokupiłam. Nawet po tylu latach nie jest to kłopotem. Czasem mi troche zal że nie mam nowoczesnego, kanciastego w kształcie serwisu. Ale nie spędza mi to snu z powiek. Są jednak chwile gdy otwieram te szafki z serwisem patrze na nie i widzę..... lata przez które był gromadzony i kupowany w częściach i osobę od której go dostałam. Robię sie sentymentalna na stare lata jak boniedydy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maylandziu

lubię ten serwis. rodzice go mają. też potłukli i ostatnio dokupili bez problemu. co prawda widać które nowe bo na starych wzroki się sprały w zmywarce ale to akurat nie tak istotne. zwłaszcza że rodzicom służy na co dzień a nie od święta.

 

a co myślicie o tym moim? nada się z potrawami? ja tylko się zastanawiam czy iść w kwadraty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe. Ale mozesz zrobić tez u stolarza drewniane. :wink: Cenowo powinno na jedno wyjść.

Ja swój upchnełam do narożnych szafek. Rzadko tam zagladam a mam pólki a nie kosze więc nawet dobrze go było tam ustawić.

Ja wogóle mam bardzo duzo szkła. U nas to taka trochę rodzinna obsesja ale to dlatego, że ciotka kilka lat "siedziała" w tej branży :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam dzisiaj przejazdme w Nowym Sączu -i odwiedziłam sklep Witek's -mają piękne (i drogie :roll: ) serwisy!!!! Mają też sklep inetowy:

http://sklep.witeks.pl/index.php?cPath=21_25

ten mi się spodobał:

EDEN:

kawa:

http://sklep.witeks.pl/images/fullsize/101222.jpg

Obiad:

http://sklep.witeks.pl/images/fullsize/101220.jpg

Razem ok 1390zl :-? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...