Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... no to i ja dotarłam :)

 

 

cóż... towarzystwo, żarełko, drineczki - pierwsza klasa :p

 

(skoro przy drineczkach jestem to trza Anji podziękować za przepis - bo mnie Kachna raczyła jednym za drugim i nioooo... posmakowało mniam :)

 

chałupa odstawiona na wysoki połysk - że się tak wyraże... górna łazienka wyszła pięknie... foty są do dooopy :) na żywca jest świetna.

 

Już pisałam, ale powtórzę, z Wiolą widziałyśmy się pierwszy raz, ale gadało nam się jakbyśmy sikały od wielu lat do jednej piaskownicy :p

 

bardzo fajna impreza... i mam nadzieję, na rewizytę w niedługim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu fajne to lozko w sypialni, zdradzisz co to?

Anju -łóżko i szafeczki robił nam stolarz z dębu, który nam został po zrobieniu schodów. Za robociznę wziął 900zł, jestem bardzo zadowolona z efektu i wygody :)

 

Kasiu -ja też mam nadzieję, ze spotakmy sie na Waszej parapetówce -oby jak najprędzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kachna ja mam pytanie o parkiet merbau z jakiej firmy go kupowaliscie? to byl gotowy parkiet tzn malowany juz?? ile ma drewna uzytkowego?

Markotko -już Ci kiedyś pisałam, to parkiet gotowy Merbau 2warstwowy Ifloor z firmy DLH, o ten:

http://www.dlh-poland.com/Oferta/Podlogi/Warstwowe/Merbau+Duo.aspx

ma grubość 11mm -czyli jest idealny na podłogówkę :) Występuje w 3 długościach: 20, 60 i 90cm (my mamy tylko 60 i 90). Naprawdę polecam -baaardzo ładnie sie prezentuje :)

Kosztował w ub. roku 135zl/m, obecnie 161zl:

http://www.allegro.pl/item653552504_dlh_poland_podlogi_warstwowe_ifloor_drewno_merbau.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny :) jak to -gdzie? przecież MUSZĘ sprzatać :) Wczoraj była tesciowa z pierwszą wizytą a jutro babcia przyjeżdza -więc froteruję podłogi i w garach siedzę :roll: ...

 

Co do wakacji -to prawdopodobnie przesuną się na wrzesień (z powodów zawodowych). Ale może to i dobrze -dzieciarnia wtedy już w szkołach -więc i tłok wszedzie mniejszy ( a może i ceny?).

 

W poniedziałek znowu jadę na szkolenie :roll: - tym razem na 3 dni, o tu:

http://www.paszkowka.pl/index/index_pl.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, że powolu wątek umiera, - domek już zamieszkany ... a szkoda, fajny temacik powstał,

 

a ja na dobre zaczynam,

w zeszłym tygodniu położyłem kanalizacje i wyprowadziłem piony,

w ten poniedziałek (pomimo bardzo niesprzyjającej pogody) zagęściłem podłoże i wylałem pierwszą posadzkę

wczoraj schło a dzisiaj od rana idą w górę ;))) normalnie nie moge sie doczekać aż zobacze pierwsze efekty,

na tą chwilę co jakiś czas przeywam pracę bo torpedowany jestem tel. - a to zamówić to a to to , a to kierowca nie wie jak dojechac ;) dzieje sie dzieje nareszcie ;) - jesli pogoda pozwoli to liczę że w 1,5miesiąca dom będzie juz w stanie surowym zamknietym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek absolutnie nie umiera. Pogoda tylko do d.py i jakos człowiek narzekać chce. to juz lepiej nie pisać, nie?

 

 

noooo :)

 

u nas zaświeciło słonko :) ciekawe na jak długo..... płot wyczyścić miałam... i pomalować gada.... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł :) witam wyszkolona! u mnie piękne słońce 8)

Michal -nie damy umrzeć wątkowi -o nie! Może bedzie mniej "budowlano" a bardziej o pierdołach typu ciuchy czy farby do włosów -ale nie umrze :)

 

malgos -czy znasz "Stajnię" na Kazimierzu? bo ja sobie w ostatni wtorek nienjalepszą opinię wyrobiłam :-? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...