Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

widze, że powolu wątek umiera, - domek już zamieszkany ... a szkoda, fajny temacik powstał,

 

a ja na dobre zaczynam,

w zeszłym tygodniu położyłem kanalizacje i wyprowadziłem piony,

w ten poniedziałek (pomimo bardzo niesprzyjającej pogody) zagęściłem podłoże i wylałem pierwszą posadzkę

wczoraj schło a dzisiaj od rana idą w górę ;))) normalnie nie moge sie doczekać aż zobacze pierwsze efekty,

na tą chwilę co jakiś czas przeywam pracę bo torpedowany jestem tel. - a to zamówić to a to to , a to kierowca nie wie jak dojechac ;) dzieje sie dzieje nareszcie ;) - jesli pogoda pozwoli to liczę że w 1,5miesiąca dom będzie juz w stanie surowym zamknietym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ss_michał

jaką wersję domku Z45 stawiasz?? Mam wiele pytań, iele wątpliwości przed budową.

Sebku, z tego co wiem, to michal stawia podstawową wersję Z45 (w lustrzanym odbiciu) ale ze sporą ilością zmian :)

 

Dziewczyny -kafkę przyniosłam, jakby któraś zajrzała :wink: :

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/ba/Latte_Macchiato_Cubbi.jpg/450px-Latte_Macchiato_Cubbi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś połowa foruma leczy kaca - wyleczą, to się przywloką :wink:

to chyba już od tygodnia leczą, bo nikt nie zagląda :cry:

No, fajnie że Ty zaglądasz :wink:

Nie przejmuj się - wakacje są, ludzie po ogródkach i innych siedzą :wink:

Ja zawsze zaglądam, tylko nie zawsze się odzywam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...