Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ss_michał

jaką wersję domku Z45 stawiasz?? Mam wiele pytań, iele wątpliwości przed budową.

Sebku, z tego co wiem, to michal stawia podstawową wersję Z45 (w lustrzanym odbiciu) ale ze sporą ilością zmian :)

 

Dziewczyny -kafkę przyniosłam, jakby któraś zajrzała :wink: :

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/ba/Latte_Macchiato_Cubbi.jpg/450px-Latte_Macchiato_Cubbi.jpg

 

 

 

tak tak - pisałem na priv Sebastianowi te informacje ;)

aa u nasz Kasiu w tym tyg. strop zalewać bedziemy ;)

etap stanu surowego idzie błyskawicznie - jakby pogoda nie była taka felerna szłoby jeszcze szybciej,

najtrudniejsze i najżmudniejsze dopiero przed nami .... wykończenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

.... eeeee wykończeniówka jest najfajniesza..... tyle, że pochłania ogromne ilości kapuchy.... :roll:

 

jak masz kapuchę to jest zajebiście... gorzej jak nie masz.... a tu takich jest większość , niestety :(

 

 

cześć gospodynie.... kaj jesteś :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł!

Michal -u nas stan surowy też migiem poszedł :) w czerwcu było wbicie 1wszej łopaty, a 1.09 był już dach :) wykończeniówka -to dopiero walka jest :roll: ....

 

Ja się tu z Wami obijam, a mężul maluje deski na podbitkę, bo ekipa wpadnie chyba w przyszłym tygodniu. Ja nie maluję, bo po pierwsze -mi się nie chce, a po drugie nie jestem przekonana co do koloru :roll: ... Kupiliśmy lakierobejcę ciemny orzech (czyli ciemny brąz), ale nie wiem czy bedzie pasował do żółtej elewacji, czerwonej dachówki i Canadianowych okien :roll: ... no nic -przepadło :-? .

 

A tak ogólnie to zaczynam powoli mieć dość parapetówek :roll: ... W piątek będzie grill z kumplami z pracy, za tydzień dalszy ciąg rodzinki, a w międzyczasie jeszcze jedni znajomi... tak więc ja albo na szmacie (bo trzeba domek odpicować -a co!? 8) ), albo w kuchni :-? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu z Wami obijam, a mężul maluje deski na podbitkę, bo ekipa wpadnie chyba w przyszłym tygodniu. Ja nie maluję, bo po pierwsze -mi się nie chce, a po drugie nie jestem przekonana co do koloru :roll: ... Kupiliśmy lakierobejcę ciemny orzech (czyli ciemny brąz), ale nie wiem czy bedzie pasował do żółtej elewacji, czerwonej dachówki i Canadianowych okien :roll: ... no nic -przepadło :-? .

 

A tak ogólnie to zaczynam powoli mieć dość parapetówek :roll: ... W piątek będzie grill z kumplami z pracy, za tydzień dalszy ciąg rodzinki, a w międzyczasie jeszcze jedni znajomi... tak więc ja albo na szmacie (bo trzeba domek odpicować -a co!? 8) ), albo w kuchni :-? ...

 

Cześć,

to by było na tyle względem naturalnej śmierci wszystkich moich wyobrażeń: końcówka wykończeniówki, ostatnie szlify, imprezy, grille - ach - a mnie się (aż do przeczytnia twojego postu Kasiu) zdawało, że to szczyt moich marzeń na dzień dzisiejszy - no to wracam na ziemię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kasia, to wszystko uroki zamieszkania. Potem już im przejdzie :lol:

wiem, wiem :) to samo przeżylam 6 lat temu jak się wprowadzaliśmy do pierwszego mieszkanka :)

Ciekawe czy jakbyśmy się za kilka lat znowu przeprowadzili to to samo by było :)

Asiek -ale ja nie mówię, że jest źle! :D tylko to wszystko nieco za bardzo skumulowane naraz... a wykończeniówka jest super! (jesli ekipy są slowne i terminowe :evil: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiek -ale ja nie mówię, że jest źle! :D tylko to wszystko nieco za bardzo skumulowane naraz... a wykończeniówka jest super! (jesli ekipy są slowne i terminowe :evil: ).

 

Ufff - to kamień z serca :D

 

a ekipy - hmmmm - to problem chyba na każdym etapie

trzymam kciuki za Twój jak najrychlejszy relaks (niekoniecznie imprezowy - tylko taki Twój :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł!

Michal -u nas stan surowy też migiem poszedł :) w czerwcu było wbicie 1wszej łopaty, a 1.09 był już dach :) wykończeniówka -to dopiero walka jest :roll: ....

 

 

 

 

 

no i kolejny etap zakończony (w czwartek) strop zalany, - wczoraj już po nim chodziłem i podlewałem - od czwartku porządku na działeczce coby przez chwilę czyściej było ;),

no i powolutku więźbe zamawiać trzeba i inne pierduły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł -no właśnie dochodze do siebie po kolejnej parapetówce 8) Tym razem dla kumpli z pracy :) i po raz kolejny, gdy zaplanowałam grilla -to lunęło (na szczęście wieczorem było OK i w końcu rozpaliliśmy) :o To już 3-ci raz -najpierw jak mieli rodzice być, potem jak Wy, i teraz pracowi.. za tydzień następna parapetówka -i jak lunie -to chyba znak, że trzeba do Kościoła zacząć chodzić :roll: ....

Dostałam od koleżanek storczyka, fajny co?:

http://images8.fotosik.pl/55/52c0449cfb5d8bcbmed.jpg

http://images6.fotosik.pl/496/8becf390074dd7c9med.jpg

Wiolasz -jak na razie to piliśmy tylko z jednego parapetu z tego najmniejszego -w sieni -8 osób -ciasno było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...