Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nawet wiem gdzie łun stoi :) piękny piękny :p

thanks -zobaczymy jak szybko padnie :roll: ...

Cholerka choruje na meble na tarasik :-? wyprzedaże się zaczęły, na Allegro np te z DLH mi się podobają:

komplet - 1145zł

http://aukcje.dlh.pl/meble%20ogrodowe/Komplet%20Manchester%20AKACJA/1.jpg

ale mi kaski szkoda.. chyba lepiej gdzieś wyjechać na wakacje? co? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... hm... wszystko zależy od priorytetów i upodobań :p w arszawce teraz jest początek szału wyprzedaży .... wczoraj na ten przykład byłam w Reserved... i za ok 15 zł kupiłam chłopcom świetne koszulki na przysżły rok na lato.... :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zagielam parol na przecudna jedwabna sukienke. Mam nadzieje, ze ja przecenia, bo jak nie... :cry:

jak jej do tej pory nie przecenili -to wątpię :roll: a ile wołają?

 

Przeciez jeszcze nie ma letnich przecen, przynajmniej nie w Krakowie. Na razie jest za 560. :roll: :roll: :roll:

jak to nie :o ? byłam w KRK już 1,5 tyg temu były (zrtesztą w radiu gadali, ze z powodu kryzysu w tym roku wyprzedaże są szybciej).

560 to bym nie dała za ciucha -no chyba że byłaby to slubna sukienka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zagielam parol na przecudna jedwabna sukienke. Mam nadzieje, ze ja przecenia, bo jak nie... :cry:

jak jej do tej pory nie przecenili -to wątpię :roll: a ile wołają?

 

Przeciez jeszcze nie ma letnich przecen, przynajmniej nie w Krakowie. Na razie jest za 560. :roll: :roll: :roll:

jak to nie :o ? byłam w KRK już 1,5 tyg temu były (zrtesztą w radiu gadali, ze z powodu kryzysu w tym roku wyprzedaże są szybciej).

560 to bym nie dała za ciucha -no chyba że byłaby to slubna sukienka :)

 

No ja za swoja sukienke slubna dalam z powodu przeceny zamiast 600 - az 100 zlotych. :lol: :lol: :lol: Ale to nie w PL bylo. :roll: Moze juz przecenili, musze tam jeszcze raz pojsc. Kiedys musza przecenic, nie beda tego przeciez trzymac do przyszlego lata. :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze juz przecenili, musze tam jeszcze raz pojsc. Kiedys musza przecenic, nie beda tego przeciez trzymac do przyszlego lata. :roll: :roll: :roll:

a w jakim to bylo sklepie? jaka ta kiecka? jak kupisz to pokaż koniecznie :)

 

W Galerii Centrum. Musze sie tam koniecznie wybrac. Juz tak kiedys przymierzalam jedna za 400, ale wzielam za duzy rozmiar i juz mi sie nie chcialo wychodzic i jeszcze raz stac w kolejce do przymierzalni. Przyszlam nastepnym razem, a ona byla za 130. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze juz przecenili, musze tam jeszcze raz pojsc. Kiedys musza przecenic, nie beda tego przeciez trzymac do przyszlego lata. :roll: :roll: :roll:

a w jakim to bylo sklepie? jaka ta kiecka? jak kupisz to pokaż koniecznie :)

 

W Galerii Centrum. Musze sie tam koniecznie wybrac. Juz tak kiedys przymierzalam jedna za 400, ale wzielam za duzy rozmiar i juz mi sie nie chcialo wychodzic i jeszcze raz stac w kolejce do przymierzalni. Przyszlam nastepnym razem, a ona byla za 130. :)

 

Ja w takich wypadkach wychodzę w tych ciuchach przymierzanych i biorę inne rozmiary a przymierzalnia na mnie czeka :lol:

 

Cześć

 

Musze kupić kreację na wesele. Ale z moim brzuchem to nie wiem jaki rozmiar brać :o a tylko przez neta mogę kupić, bo w Rzeszowie nic nie widziałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze kupić kreację na wesele. Ale z moim brzuchem to nie wiem jaki rozmiar brać :o a tylko przez neta mogę kupić, bo w Rzeszowie nic nie widziałam.

kup sobie jakąś bluzkę-tunikę -w cholerę ich teraz jest, a i po ciąży będziesz mogła w niej chodzić. Do tego może jakieś jasne spodnie?

 

Kafkę sobie ktoś zyczy? :)

http://www.mojeprzepisy.pl/pliki/przepisy/przepisy/kawa_latte.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze juz przecenili, musze tam jeszcze raz pojsc. Kiedys musza przecenic, nie beda tego przeciez trzymac do przyszlego lata. :roll: :roll: :roll:

a w jakim to bylo sklepie? jaka ta kiecka? jak kupisz to pokaż koniecznie :)

 

W Galerii Centrum.

 

 

nooo tam to teraz warto chodzić... bo ten sklepik to bankrut i mają teraz świetne wyprzedaże... wiem bo ostatnio się tam obkupiłam z bielizną... śliczna.... tylko triumfa jakoś nie wyprzedają... ale tyz kupiłam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...