Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moim zdaniem to najlepszy zakup.

Jak zaczniesz tego w kuchni używać to mąż nie zauważy nawet ze okapu jeszcze nie ma a kasa poszła...i ze obiadu nie ma też nie zauważy :wink: :wink:

 

Nitka, a nie zostaniesz ciut dłużej? Bo ja do siebie dopiero w niedzielę wracam? wtedy można by sie spotkać, tak nawet całkiem spontanicznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to najlepszy zakup.

Jak zaczniesz tego w kuchni używać to mąż nie zauważy nawet ze okapu jeszcze nie ma a kasa poszła...i ze obiadu nie ma też nie zauważy :wink: :wink:

 

ja myślę, że obiad to on sam nawet zrobi.... 8) :lol: :lol:

O ile jeszcze będzie głodny :roll: Tzn., jeść mu się będzie chciało :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile Kasi zostało coś po tych zakupach na uzupełnienie lodówki..

 

 

aż mi się przypomniało, że ostatnio znajomy żalił sie, że co wraca z pracy (jeździ tirem, więc rzadko zjeżdża do domu) to w lodówce tylko światełko zastaje :o :lol: :lol:

tym sposobem będzie rozwód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooo to ja tak mam z zaczętymi dżemami :p

 

 

 

Kasia no problem... jak cośbędziesz wiedziała daj znak... ja obok przejeżdzam jak jade do Teściów to mogę zbłądzic :D

 

 

Wioloa - kochanie tego to nawet Najwyższy nie wie :roll: plan mam do niedzieli a co dalej..... nic jeszcze nie wiem... ale będe się odzywac jak coś się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooo to ja tak mam z zaczętymi dżemami :p

o- ja też :) a teściowa uparcie mi wciska coraz to nowe przetwory.. chyba chce we mnie wyrobić jakieś poczucie winy -bo ja nie mam w ogóle ciągot do robienia słoików na zimę :roll: ...

 

Dziewczyny wybaczcie, że nie latam po innych wątkach,ale mam taki zapieprz w domu i w robocie, ze po prostu padam na pysk (wczoraj poszłam spać o 20.30 :oops: ). Mój małż tak samo -ciągle ma jakieś odbiory, nadzory, roboty itd.. w tamtym tyg to 2 nocki go nie było.. pierwsze samotne noce w nowym domu -mówię Wam -ale miałam pietra :-? ale jest szansa, żeza jakieś 2 tygto się trochę zluzuje,może wtedy w koncu NAPRAWDĘ zakupię okap :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgos, w Rzeszowie można wypozyczyć książkę tylko jeśli masz meldunek. Jeśli nie, musisz zapłacić kaucję 40 zł za każdą szt. książki, na którą czekasz czasami miesiącami. A że jest wolna dowiaduję się z maila, a ważny jest tylko do końca tego dnia, którego przychodzi. Czasem się zdarza ze nie ma komu jechać i odebrać tę książkę. Ochota mi przechodzi. Dlatego książki pożyczam od znajomych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...