Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ponieważ Wiolasz przerzuciła stronkę, to przeklejam pytanko -może ktoś mnie uświadomi?:

Pytanie techniczne -na jakiej wys nad płytą ma być "spód" okapu? Przymierzam sie do tego białego -skośnego, ma takie wymiary:

http://images38.fotosik.pl/194/a30b3e5cb362cd90med.jpg

fajnie byloby jakby "komin" sięgał samego sufitu, ale chyba tak nie wyjdzie :roll: ... czy dół okapu ma się "zgrać" z dołem szafki? jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nic z tego zdjęcia nie wyszło..... :( wydaje mi się że zdjęcia muszą być najpierw gdzieś na serwerze wystawione, żeby można je było tu wklejać.

 

Jak wy to robicie?

no z własnego dysku na kompie, to nie wkleisz :) musisz załozyć sobie najpierw album w jakimś serwisie (ja np mam na Fotosiku, link do mojego albumu poniżej: "Foty domku i budowy" :wink: ). I dopiero z takiego wirtualnego albumu możesz wklejać fotki w sposób wskazanym przez Wiolasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno są to ławy do Z45+LGL+ :) . Np. otatnie zdjęcie zrobione jest z boku garażu. Dołożona jest też jedna ława w stronę podcienia wejściowego, bo ma być tam (być może) kawałek piwnicy. Jak wyjdę z fundemantów to zobaczycie że to na pewno ten projekt :D

 

Być może też jest złudzenie optyczne ponieważ ławy do garażu nie są tak głeboko wkopane jak domu, stąd ten uskok na ławach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic z tego zdjęcia nie wyszło..... :( wydaje mi się że zdjęcia muszą być najpierw gdzieś na serwerze wystawione, żeby można je było tu wklejać.

 

Jak wy to robicie?

no z własnego dysku na kompie, to nie wkleisz :) musisz załozyć sobie najpierw album w jakimś serwisie (ja np mam na Fotosiku, link do mojego albumu poniżej: "Foty domku i budowy" :wink: ). I dopiero z takiego wirtualnego albumu możesz wklejać fotki w sposób wskazanym przez Wiolasz

 

to widać po awatarze :lol:

 

hejka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich a szczególnie Kachne,

 

jakos nie ma czasu zeby tu zagladac ;)

nasz etapki? stan surowy ...niedokonca zamkniety ;)

dach przykryty odeskowany i opapowany,

scianki dzialowe juz w 90% są - w tej chwili kiedy pisze tą notkę poprawiają mi schody - bo spartaczyli je niestety, - po niedzieli przychodzi elektryk, potem na poczatku października bede mogl napisac ze mam surowy zamkniety bo przyjadą okna i drzwi, - no i potem ruszam z tynkami,

aha - w miedzyczasie pod koniec miesiaca przyjezdza ekipa z dachówką ;)

no i jakos powolutku leci, - jak juz bedą okna i drzwi to jakos postaram sie zgrac terminy zeby mi domek ocieplili,

i potem powolutku bede robil ze szwagrem instalacje CO i CW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ja np mam na Fotosiku

to widać po awatarze :lol:

ano własnie :evil: ku..a nie mam czasu ani mi sie nie chce po raz kolejny przenosić albumu -więc bulę :x przelałam im dzisiaj 27zl -za pół roku :-? ... OSTATNI RAZ! :evil:

 

michal -super że roboty idą do przodu :) Żebyście tylko zdążyli zamknąć przed śniegami! potem można powoli "dłubać" w środku :wink:

 

Acha! -zamówiłam okap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...