Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aniu -tym razem mnie nie bedzie -ale to przecież nie pierwsze i nie ostatnie spotkanie forumek :wink:

 

A tak w ogóle to zaglądam zobaczyć czy FM jeszcze istnieje :wink:

 

Kafka sobotnia z szarlotką dla Was :) :

http://www1.nespresso.com/precom/recettes/img/latte_macchiato.jpg

http://atinabc.blox.pl/resource/szarlotka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już się zastanawiałam, czy w ogóle żyjesz jeszcze :roll:

Zyję, żyję :) tylko mam straszny zapieprz w pracy i poza nią... Między innymi dlatego nie jadę do krk dziś, bo nawet nie ma kiedy posprzątać, czy obiadu ugotować :roll: małż zaczyna krzywo patrzeć że zaniedbuję obowiązki małżeńskie :) i jeszcze kroją mi się jakieś szkolenia czy narady... No nic -trzeba się zmobilizować i wziąć za robotę. A małż się dostał na ten AGH więc Krk będę odwiedziała pewnie raz w m-cu -więc może uda się jeszcze spotkać z forumkami (może i Tobie sie sprawy wyprostują i też kiedyś o krk zahaczysz?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zastanawiałam, czy w ogóle żyjesz jeszcze :roll:

Zyję, żyję :) tylko mam straszny zapieprz w pracy i poza nią... Między innymi dlatego nie jadę do krk dziś, bo nawet nie ma kiedy posprzątać, czy obiadu ugotować :roll: małż zaczyna krzywo patrzeć że zaniedbuję obowiązki małżeńskie :) i jeszcze kroją mi się jakieś szkolenia czy narady... No nic -trzeba się zmobilizować i wziąć za robotę. A małż się dostał na ten AGH więc Krk będę odwiedziała pewnie raz w m-cu -więc może uda się jeszcze spotkać z forumkami (może i Tobie sie sprawy wyprostują i też kiedyś o krk zahaczysz?).

Taką mam nadzieję :wink:

Ale niestety nieprędko to nastąpi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mój wykonawca, który miał dzisiaj przyjść dokończyć układanie płytk wokoło tarasu -znowu olał sprawę :x od 2 dni nie odviera od nas telefonu. Więc przed zimą tych płytek raczej już nie będzie.. a najgorsze jest to, że robiąc cokół "zapłytkował" otwór doprowadzający powietrze do kominka, bo "obrobi go później", i teraz nawet w kominku nie możemy palić, bo tylko on wie, gdzie ten otwór był i gdzie trzeba skuć plytki :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy obiadek :) -

kurczak po meksykańsku

PRZEPIS:

2 piersi z kurczaka (pokroić, podsmażyć)

25 dag pieczarek (tak samo j.w.)

1 cebula (j.w.)

puszka czerwonej fasoli

2 czerwone papryki

szklanka bulionu

koncentrat pomidorowy (mały słoiczek)

przyprawa do kuchni meksykańskiej (Kamis, Prymat itp)

 

podsmażone piersi, cebulę i pieczarki wrzucamy do garnka, do tego dodajemy pokrojoną w kostki paprykę -zalewamy bulionem -dusimy pod przykryciem ok 15 minut. Dodajemy fasolę i koncentrat oraz przyprawę (Uwaga -jest naprawdę ostra!), dusimy jeszcze 10-15 minut. Podajemy z chlebem, makaronem lub ryżem -Smacznego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...