Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to merbau barlinek w cenie 135 zeta to już fajna cena... no 160 odpada :x

Kasiu -ale ja nie mam merbau z barlinka :o ! do salonu nigdy bym barlinka nie kupiła! to jest u nas najbardziej eksploatowane pomieszczenie, barlinek u nas leży tylko na poddaszu (jesion, dąb espresso i badi -przecież sama widziałaś :wink: ) -w salonie mam parkiet Ifloor z DLH -o ten:

http://www.allegro.pl/item777475999_dlh_poland_podlogi_warstwowe_ifloor_drewno_merbau.html

 

:oops: :oops: sorki coś mi się w takim razie poklepało :)

 

Ania tak właśnie jest... no paranoja... pójdziesz na zakupy po buty i wrócisz z naręczem ciuszków w rozmiarze 64-72 zobaczysz :p :P :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania tak właśnie jest... no paranoja... pójdziesz na zakupy po buty i wrócisz z naręczem ciuszków w rozmiarze 64-72 zobaczysz :p :P :p

ja nawet w ciąży nie jestem a już zbaczam w kierunku takich sklepów :-? dzisiaj usiłowałam męża zaciągnąć do sklepu z meblami dziecięcymi -ale się nie dał :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze moj egoizm mi nie pozwoli zapomniec o sobie :lol:

 

ot jedynak :D

 

wiecie ze ja jeszcze nie mam ani jednego ciuszka dla Helenki :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

Witam się z rana :lol:

 

Moja koleżanka od początku ciąży była przekonana, że ma mieć chłopczyka i na usg w 14 tyg lekarz powiedział, że chłopiec. Nakupowała ciuszków dla chłopca, a teraz w 21 tyg okazało się, że to jednak dziewuszka :roll: No i teraz mała będzie nosić body w ciuchcie i samoloty :lol: :lol: :lol:

Więc może dobrze, że jeszcze nic nie pokupowałaś :D U mnie zresztą też było podobnie. Najpierw lekarka mi mówiła że to chłopiec, potem dzidzia leżała do góry dupcią i nic nie było widać. Więc starałam się kupować ciuszki uniwersalne, ale zaliczyłam śliczny komplecik z pociągiem :roll: Wszystkie ciuszki były białe lub niebieskie. A jak się urodziła Dominika, to nie miałam nic typowo dziewczęcego i jak się wyrwałam z domu na zakupy, to w Smyku wykupiłam wszystko co różowe na 62 i 68 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się urodziła Dominika, to nie miałam nic typowo dziewczęcego i jak się wyrwałam z domu na zakupy, to w Smyku wykupiłam wszystko co różowe na 62 i 68 :roll:

bankructwo murowane :)

 

Dzień dobry! u Was też taka kicha pogodowa? :x

Mocne espresso niezbędne!

http://www.mala-czarna.info/kawy/espresso_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest wiekszy niz moj... :lol: :lol: :lol: Moj ma cos 90 cm na 1,30... :roll:

:o a mój 90x240 -myślałam, że mniejszy kibelek już być nie może :o

 

Jak widzisz moze... :roll: A ja go zmniejszylam jeszcze, bo nie chcialam poleczki na domestosa... 8)

no ja też z półeczki zrezygnowałam -dlatego ściana z dekorami "płaska" jest :wink: Malgos, co z tego, że mój nieco wiekszy -skoro układ denny, bo z WC wchodzi się do kotlowni -to te drzwi po lewej. Przez to kibelek robi za "korytarzyk" :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...