Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Górną to masz luksusową :wink:

dzięki :oops: ... dlatego tylko mąż z dolnej korzysta :)

Nie wpuszczasz go do górnej? :roll: :lol:

wpuszczam.. nie mam wyjścia bo tylko na górze są "sprzęty do oblucji" -czyli wanna i prysznic :) w tej umywaleczce Roca o wym 25x40cm -trudno byloby mu się umyć "w całości" :)

No tak.... zawsze jeszcze można szlauchem w ogrodzie potraktować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górną to masz luksusową :wink:

dzięki :oops: ... dlatego tylko mąż z dolnej korzysta :)

Nie wpuszczasz go do górnej? :roll: :lol:

wpuszczam.. nie mam wyjścia bo tylko na górze są "sprzęty do oblucji" -czyli wanna i prysznic :) w tej umywaleczce Roca o wym 25x40cm -trudno byloby mu się umyć "w całości" :)

No tak.... zawsze jeszcze można szlauchem w ogrodzie potraktować :lol:

e -tego nawet Wice nie robię :) za zimna woda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja przyszedłem przeprosić .... że, zapomniałem..... :oops: .....o Siostrze w habicie ...

 

Wiesz o czym mówię....

 

..... no cóż, .... pamiętliwy nie jestem .... ta cecha ma swoje wady i zalety ...

 

... w tym wypadku to wada .... :oops:

 

... mam nadzieję, że nie pozbędziesz się mnie wraz z wodą Twojego fajnego dolnego kibelka :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Kasiu,

 

nasz z45 powolutku nabiera ładnych kształtów,

wlasnie sobie uswiadomilem ze dawno zadnych fotek Ci nie pokazywalem, no to zaraz nadrobie zlaegłości,

 

u nas juz tak: dachoweczka jest, okna są, drzwi zewn. są dzisiaj panowie tynkarze skonczyli robic tynki gipsowe, (czyli ze instalacja elektr i alarmowa tez juz jest), teraz wstawiam koze i czekam az przeschnie, - no i zabieram sie za ogrzewanie i instal wodn-kanal. i powolutku ;) do przodu ;)

 

pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...