Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja nie mam takiego miejsca. U mnie wódka stoi w lodówce, bo nie ma komu wypić, jakieś piwa zostały po imprezie i też nikt nie pije...a mam zakamuflowane 3 wina, z naszego wesela, które maja już 6 lat :lol: :lol: i trzymam dalej, nie wiem w sumie po co ale trzymam.

Kiedyś moja babcia znalazła w piwnicy wino, własnej roboty z zapisaną datą z 50-tego roku. ALeż mocne było :lol: :lol: :lol:

 

A potem wsiadła na rower jechać na łąkę po krowę i nie dojechała :lol: :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz? ale niby czemu? bo nie leżakuje w piwnicy?

 

Jesli nie jest przechowywane w stalej temperaturze to slabo to widze... :roll:

 

NO mam tam stałą temoeraturę, zawszę tę samą, tylko nie wiem czy nie za ciepło..pokojowa.

 

Babcia miała w jakiejś słomie w piwnicy ukryte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zamawiania kuchni dla teściowej, zamówiłam też sobie szafkę do kotłowni. Chciałam zwykłą, białą, taką jak łazienkowe -tylko większą (120x100cm), i cholera -nigdzie takich nie ma! łazienkowe są tylko słupki (szerokosci ok 30 cm -ciekawe co bym sobie tam wsadziła :x ), albo podumywalkowe... a mi była potrzebna taka, która pomieści płyny, proszki, mleczka, zapasowe papier t., i mężową wiertarkę, która lezy teraz na podlodze :-? No nic -zamowiłam, wybrałam nóżki, płytę i fronty, podałam wymiary - tylko zapomniałam o cenę zapytać :oops: .. no nic -zamówiona -trzeba bedzie wziąść ile by nie było :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... teściowa uległa naszym zachwytom i namowom i po 34 latach :o zdecydowała się zmienić meble w kuchni -wzieła oczywiście tego samego fachoffca :)

 

.... mojego ???? :o :o :o ............współczuję :wink: :D

... już dawno nie pokazuje się w pracy .... no to teraz wszystko jasne ...

 

cześć Siostro ... i pamiętaj, że nie wolno w habicie za bardzo imprezować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...