Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Raz spalismy z P. w Berlinie na pojedynczym materacu we dwojke, a bylo tak zimno, ze szczekalismy zebami. Fajnie bylo. :lol: 8)

 

Ja kiedyś byłam z moim w domku letniskowym, na początku było tak zimno, ze ręce drętwiały. Potem już też było fajnie :lol: :lol:

 

Nie ma jak bilans cieplny. :lol: :lol: :lol: Pamietasz, jak Ci Julka powiedziala, ze ona Ci oddaje cieplosc, a Ty jej zimnosc, albo odwrotnie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Markotko :) szkoda, że wytworzyły się "podrupy" i nam sie nie udało za wiele nagadać -ale tematy istotne np. "poród" zostały obgadane :wink:

Malgos -jesteśmy oboje z małżem zachwyceni mieszkaniem -naprawdę robi wrażenie! mam nadzieję, że to nasza nie ostatnia wizyta w Waszym mieszkanku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że musieliście tak wcześnie uciekać, ale jak mus, to mus - następnym razem mam nadzieję, że na dłużej się spotkamy :D

też na to liczę :) Zresztą widząc częstotliwość betonówo-tynkówek u Malgos -to jeszcze do lata z 10 imprezek będzie :)

 

Trzeba by tylko wymyslec nazwe nastepnej imprezy. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że musieliście tak wcześnie uciekać, ale jak mus, to mus - następnym razem mam nadzieję, że na dłużej się spotkamy :D

też na to liczę :) Zresztą widząc częstotliwość betonówo-tynkówek u Malgos -to jeszcze do lata z 10 imprezek będzie :)

 

Trzeba by tylko wymyslec nazwe nastepnej imprezy. :lol: :lol: :lol:

mam: "odlot odrzutowca"! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...