Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Kaśce nie daruję, zawsze sie mężem zasłania :evil:

Wiolasz, zrozum -mój mąż jest w Krakowie co 2 tygodnie po 3 dni, ja z nim nie jeżdżę, więc tylko co 2-gi weekend spędzamy razem (a w lutym to miał nawet zjazdy co tydzień -porażka!). Jeśliby teraz akurat miał zjazd -to pewnie bym sie z nim zabrała i była u Malgos, a tak to ani jego, ani siory (bo jest akurat w Sandomierzu), żadnego punktu zaczepienia :-? Poza tym mąż miał wczoraj awarię i wrócił z roboty o północy -jak bym go miała samego na weekend zostawić bidulka? :)

Spotkamy się wiosną -na 100%, może Anja juz bedzie "na chodzie"? :wink: a poza tym jeszcze o Rzeszów chyba zahaczymy tej wiosny, co? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tylko podobno juz nie jest tak tanio jak bylo... :roll:

my w tamtym roku rozważaliśmy Bułgarię, ale w biurze podróży okazała się, że tydzień w Bułgarii kosztuje tyle samo co tydzień na Rodos -wybór był prosty :)

 

a tak w ogóle to dzień dobry :)

http://republika.pl/blog_tb_3937004/5184278/sz/kawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

nie podoba mi się to nowe forum,

mam w pracy bardzo szybkie stabilne łącze - ale żeby sie tutaj dostac musiało mi zabrać jakies 5-10 minut,

chyba serwery muratora sobie nie radzą,

generalnie nie należy się bać zmian i zawwsze trzeba sie do nich probowac przyzwyczaic i korzystac z udogodnien ktore wnoszą, ale tutaj jak narazie nic dobrego nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam do domku z delegacji :-) No i zaczynam nową "przygodę budowlaną" -tym razem w "łagodniejszej formie" -w przyszłym tyg. występujemy o zezwolenie na przebudowę naszego starego domku (I-piętrowa rudera z lat 30-tych), na parterowy budynek garażowo-gospodarczy. Czyli jak dobrze pójdzie -to w tym roku w wakcje demolujemy i budujemy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...