Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

do wszystkich zaglądających do portfela Kasi - więcej pokory, ludzie - nie znam szczegółów nie znam osób ktore sie wypowiadają, nie wiem jaka jest ich sytuacja, ale jak dla mnie to wychodzi z Was Polska żółć.......... dajcie już spokój,

Kasia - 3maj sie -i remontuj szybko i pokazuj zdjęcia,

 

 

co do scianki w kuchni - to ja bym zrobil tak jak bylo wczesniej - i tak jak np. ja mam - czyli od frontu scianka do komina - z przejsciem z hollu jakieś 100cm - bez drzwi oczywiscie, - przejscie bezposrednio od komina nie ma sensu od komina robic kawałka scianki,

 

co do brodzika - to nie pomogę - no bo u nas zupełnie inaczej wybrnelismy z tego - tj. jak pamietasz drzwi wejsciowe przenieslismy, skasowalismy podcien i lazienka jest duzo wieksza - i dzieki temu jest w niej miejsce na wszystko,

 

a co do mojego domku i wprowadzania - mamy male poslizgi, wykonczeniowcy co prawda juz skonczyli w sierpniu ale - schody ktore zamowilem w firmie z warszawy są do d... i do tego nie skonczone - wzieli zaliczke - zamontowali trepy i podstopnie - jeden trep skrzypi i ciezko go zerwac, - lakier kiepsko pomalowany - do barierki juz nie przyjadą bo rozwiazalem z nimi umowe - mieli wszystko zrobic do 31/08 a w paxdzierniku juz nie mieli mozliwosci zeby jakihs ludzi do mnie przyslac wiec sie wkurzylem i rozwiazalem umowe oczywiscie wiecej kassy ode mnie nie dostaną,

do balustrady znalazlem juz innych magikow - ...z niczym nie mialem takich przejsc jak z tymi schodami ...no moze troche z kominkiem,

licze ze najpozniej w grudniu sie przeprowadzimy....

 

powodzenia Kasiuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

do wszystkich zaglądających do portfela Kasi - więcej pokory, ludzie - nie znam szczegółów nie znam osób ktore sie wypowiadają, nie wiem jaka jest ich sytuacja, ale jak dla mnie to wychodzi z Was Polska żółć.......... dajcie już spokój,

 

hm,...

 

nie znasz szczegółw, nie znasz osób które się wypowiadają, nie wiesz jaka jest ich sytuacja

 

ALE WIESZ, ŻE TO Z NAS WYCHODZI ZÓŁĆ !!!!!!!! :o

 

baaa i to nam zalecasz więcej pokory?

 

no to na przyszłość się może bardziej zorientuj w temacie zanim zaczniejsz komuś przytyki robić :mad:

Edytowane przez nitubaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry , ale nie ja teraz zaczęłam....

 

ja bardzo lubie :mad: czytac wypowiedzi do bólu głupie w stylu gówno wiem, ale i tak wiem lepiej :-x:evil:

 

a wspomniana pokora mnie po prostu rozpierniczyła...

 

 

 

jeśli dobrze i szczegółowo przecyztałaś to co napisałem - zauważyłaś - że przyznałem, że nie znam sytuacji ani osób które sie wypowiadają,

nie uważam jednak aby miał pisać głupoty - (.tutaj przez chwilę był obszerny tekst który jednak usunąłem - nie chce wchodzic z nikim w polemikę .....) - juz sie nie wypowiadam bo nie o to chodzi zeby sie klocic - to jest dziennik budowy Kachny więc niech ona działa i przywraca blask swojemu domkowi

Edytowane przez ss_michal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, widzę, że nie załamałaś się i dzielnie idziesz do przodu, to piękne - trzymam kciuki i czekam na kolejne fotorelacje! :) A tak na marginesie, pieniądze to nie wszystko - (pomijając ile to nerwów, pracy własnej i dobijających nieraz wyrzutów sumienia kosztuje) trzeba mieć jeszcze siłę żeby się po takim doświadczeniu podnieść, zmobilizować i odbudować to co zostało zniszczone - czego z całego serca Ci życzę.

Pozdrawiam! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze i szczegółowo przecyztałaś to co napisałem - zauważyłaś - że przyznałem, że nie znam sytuacji ani osób

 

 

nooo to piszesz, że nie znasz... ale wiesz, że zaglądają do portfela, a już na bank wiesz, ze wychodzi z nich (ludzi) żółć? jak dotąd Kaśki jeszcze nikt nie podsumowywał... i uważam, że nikt nie ma też do tego prawa....

 

dalej - nie znając osób, sytuacji przychodzisz tutaj, obrażasz innych i to właśnie tym innym nakazujesz POKORE :o

 

a kim ty jestes?

 

Ja jak czegoś nie wiem... to trzymam jęzor na wodzy, by mi ktos mojej niewiedzy nie raczył w sposób okrutny udowodnić .

 

Wiesz jaki jest ze mną problem? że ja na temat tej powodzi, a zwłaszcza tego co sie działo po niej wiem za dużo.. sporo więcej niż przeciętny forumowicz i staram się pewne mity - choćby dotyczące pieniędzy o których pisałes wcześniej - obalać. :-x

 

i własnie dlatego na wyrażną telefoniczną prośbe Kaśki też modyfikowałam wpisy.

 

No ale po co ja to pisze... przeciez ty tego nie wiesz... ale i tak wiesz, ze mam zółć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani -wybaczcie, ale ja juz nie wchodzę w żadne dyskusje....

 

Kasiu -michal_ss to mój "stary" Z45-owy znajomy, który gościł w naszym domku 2 razy -poniewaz sam buduje taki sam domek pod Warszawą :-)

Michal, Aga -dzięki za wsparcie.Nitka -Tobie tez dzięki chociażby za to, że tu jeszcze zaglądasz, chcociaż wiem, ze ten wątek działa na Ciebie jak "płachta na byka" ;-)

 

Z nowości -styropian przyklejony, pociągnięty klejem i gruntem -z akrylem czekamy do wiosny. Teraz centralne juz uruchomione -więc domek sobie spokojnie czeka na dalszy etap prac (ale to już po zimie). Zdecydowaliśmy się zamówić ozonowanie budynku. Czytałam troche na ten temat w internecie -podobno ozonowanie wybija grzyby, bakterie i pleśnie skuteczniej niż chlor. Wczoraj był u nas pan z specjalistycznej firmy -koszt usługi to w naszym przypadku 700 zł/netto. Mają zacząć działać około wtorku Przy okazji pan pomierzył miernikiem wilgotności ściany -i okazało się, że już w zasadzie wyschły!!!! (to jest warunek do tego ozonowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...