Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam anias34 :-)

U nas powolutku do przodu, glazurnik kończy układanie płytek, ale niestety zanosi nię na obsuwę: okazało się że zamówiliśmy za mało o jedną futrynę z DRE! i teraz 3 tygodnie oczekiwania -przez to nie można dokończyć płytek (to futryna do wc na parterze...). Poza tym stolarz od schodów i parkietu przyjdzie dopiero za 3-4 tygodnie (miał być w ub. tygodniu). Kominek już postawiony i podłączony -czekamy tylko na przyklejenie kamienia (po powodzi leżał u kamieniarza i był ponownie przeszlifowany). Tak wiec -jak dobrze pójdzie przeprowadzka -najwcześniej -w połowie lipca :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że na razie nie wklejam fotek, obiecuję poprawę :-) na razie mnie płytkarz wkurza, bo codziennie muszę domawiać płytek, bo wciąż mu ich brakuje (mimo, że wzięliśmy z "zapasem"), ale ponoć są "za twarde" i stąd duż odpadów. W tym. tygodniu pierwsze malowanie -standardowo -prawie wszedzie na biało, tylko jedna ściana w salonie i hol na poddaszu będą w kolorze "jesienna mgła" z Dekorala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
To ja się też przywitam. Ponad rok temu "zakochałam się" w domku prezentowanym przez Kachane28 i po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy że budujemy z45. Niestety plan miejscowy wymagał od nas paru zmian i w końcu stanęło na projekcie indywidualnym- wzorowanym na z45. :yes: Może nie wszyscy poznają że to ten sam dom ale my jesteśmy zadowoleni. Na razie mamy dużą dziurę w ziemi. A rzuty naszego domku wyglądają tak Edytowane przez peceval
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :-)

Nelli u nas bez zmian, mamy obsuwę z wykonawcami, płytki i malowanie skończone, ale stolarz od parkietu w salonie i schodów przyjdzie dopiero 4.08, i robota zajmie mu ok 3 tygodni. Montaż kuchni też na poczatku sierpnia, więc przeprowadzka najwczesniej przełom VIII-IX.

maselko nasza działka ma 14,5 metra "szerokości" 9a raczej "wąskości" ;-) ) i domek wszedł bez problemu. My mamy wersję powiększoną Z45+ (wydłużoną o 90 cm od wersji podstawowej, metraż 133 m.kw.). Co do fotek -to link do nich jest w mojej stopce.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani powiedzcie mi tak plus minus czy SSO zmiescimy sie w kwocie 100 tys wersja zwykła bez garaży lub wersja + 90 cm ? chcemy tez mieć piec na paliwo stale wegiel drzewo itp dzieki za odpowiedz

region malopolska

 

czy ktos w okolicy krakowa ma wybudowany ten domek ? i mozna by go live zobaczyc ?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam panowie budowlańcy powiedzieli ( po znajomości) 40 tys. za robociznę. I to chyba nie dużo. Więc na materiał zostałoby 60 tys. Osobiście nie ryzykowałabym- chyba że tyle już bym miała w gotówce i wchodził by w grę późniejszy kredyt na skończenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...