Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
Witam serdecznie, czy ktoś może udostępnić zdjęcia wykończonego z45? kasia dodała masę zdjęć, ale chętnie obejrzę dodatkowe :) w jaki sposób ogrzewacie? czy ktoś może podzielić się informacją ile wynosi go rocznie koszt ogrzewania tego domu? Bardzo będę wdzięczna za wszelką pomoc i odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Sopot7 dzięki za odpowiedź ;) mam nadzieję, że podzielisz się zdjęciami i kosztami jak zaczniesz budować. My w tym roku załatwiamy papierkowe sprawy a na wiosnę 2015 ruszamy z budową jak się uda. Będziemy mieć ekipę za 30tyś i materiały są u nas tańsze więc mam cichą nadzieję, że zmieścimy się z SSO w ok. 100tyś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz pytanie z innej beczki to znaczy ze scian dzialowych z obserwacji i opowiesci znajomych wiem ze nie zawsze sprawdza sie kuchnia otwarta na salon a bo zapachy bo mikser a to czajnik gwizdze itd.pomylalam wiec o postawienu scianki miedzy salonem a kuchnia .kuchnia byla by wowczas osobnym pomieszczeniem.stol planuje postawic przy schodach wiec nic by nie przeszkadzalo w donoszeniu potraw i komunikacji napiszcie prosze co o tym myslicie uzytkownicy i przyszli szczesliwcy pozdrowionka sopot7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sopot7 my wstawimy taką ściankę na pewno z tego właśnie względu żeby zapach potraw nie dostawał się do salonu a dwa, że kanapa będzie na wprost kominka mniej więcej i gdyby byli goście to nie chce żeby mieli widok mnie szalejącej w kuchni lub widok brudnych garów w zlewie ;) na tej ścianie od strony salonu będzie tv a od strony kuchni albo stolik albo dodatkowe szafki. Drzwi będą wbudowane w ścianę, zasuwane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...