Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć :D

 

To ja wpadłam teraz do Ciebie :lol:

Stopniowo odbudowuję bazę powiadomień :oops:

ale do mnie to Olga nie wpadłaś :x

A wpadłam, wpadłam - tylko się nie odezwałam :lol:

Stwierdziłam, że tu ciągle o kuchniach i uciekłam :wink:

No wiem, że juz wszystkich odstraszam :oops: zresztą domyślam się ze te ostatnie moje pomysły to już zupełnie nie w twoim typie -więc Cię zbyt nie molestowałam :)

 

Tak więc wersja zebrano ciemne + biel -jest wersją OSTATECZNĄ (przynajmniej na dzisiaj :wink: ). Zobaczymy jak mnie to cenowo wyniesie... Mój wykonywacz mówi, że cena 1mb kuchni z MDFu wynosi ok 900zł -W GÓRĘ :o bo jak zacznę sobie wymyślać carga, podnośniki itp.. itd.. (a napewno zacznę!) -to już może być SPORO więcej :cry: Wszystko się okaże za ok tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie gorne szafki sa w kuchni ostatnio dodanej w watku "pochwalcie sie swoimi kuchniami".

Chyba znalazłam:

To kuchnia lucyliu:

http://img215.imageshack.us/img215/8083/28092008251ajn3.jpg

No u mnie fronty przeszklone byłyby jednak z aluminium, sądzę, że lepiej się to będzie przy mikrofali w górnej szafce komponowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu, mnie faktycznie nie było wcześniej, ale widzę że już wybrałaś. Niestety Ci namieszam (jaka ja niedelikatna :/). Jakoś zupełnie nie widzę tego żeby były różne uchwyty. Jeśli masz dwa kolory szafek i jeszcze różne relingi nie będzie ona wyglądała jakbyś kupowała wogóle osobno i bez związku??? Przemyśl to.

Innych uwag już nie zgłaszam, bo to i tak Twój wybór.

 

A co do kosztó dodatkowych szafek to musze Cie uprzedzić że rzzeczywiscie przygotuj się na szok. U mnie jedno cargo - 30 cm i max wysokie czyli do jakiegoś 150-160 kosztowalo 1000zł. W sumie oczywiście z frontem. Dlatego mechanizm samodomykający zafundowałam sobie tylko w największych szuflacach na garnki i podnośnik przy mikrofali. Reszta szuflad byla bez bajerów, ale zakupiliśy takie specjalne elementy która sprawiają że przymyka się z hamulcem. Moge CI pokqzać jak wygląda. I małż sam zamontował toto, nie wiem ile drożej by nas to ywyniosło w meblavh ale pewnie więcej niż w wersji Zrób to sam...

 

rozumiem,że teraz będzie coraz więcej zdjęć u Ciebie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zupełnie nie widzę tego żeby były różne uchwyty. Jeśli masz dwa kolory szafek i jeszcze różne relingi nie będzie ona wyglądała jakbyś kupowała wogóle osobno i bez związku??? Przemyśl to.

Onna -dzięki za uwagi -jednak to nie jest mój wymysł, sama pewnie tak bym myślała jak piszesz, ale ta fotka mnie przekonuje, że bedzie ok :) :

http://www.meblenajtaniej.pl/kuchnie/t4146.jpg

Moje górne szafki bedą wyglądały w zasadzie identico jak te z foty -tyle, że bedą białe. Moim zdaniem wygląda to ok :wink: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok skoro tak Ci się podoba to dobrze.

A jeśłi chodzi o podnośnik - czy masz miec dokładnie takie jak pokazalaś? Bo ja ostatnio wybieralam do szafki górnej i te lepsze co pan chcial nam dać wyglądaly zupelnie inaczej, tenm jest taki podstawowy, nie z tych najtańszych oczywiście ale bez wspomagań. Jak już będe miała szafkę to sprawdzę dokladnie, mogę jeszcze raz dopytać, ale wydaje mi sie że jeśli wybierzesz taki to nie podwyższy strasznie ceny mebli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje wypowaiedz odnosnie mebli zebrano:

ja odrzuciłam lakierowany mdf, bo na pewno paluchy będzie widać. wybrałam płytę laminowaną. mam folię w kolorze ciemne zebrano. kurka wodna, dlaczego nigdzie nie przeczytałam, a może nie doczytałam, że na tym to dopiero widać paluchy a na dodatek kiedy wycieram to na wilgotno i nie zetrę dokładnie to są zacieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuje wypowaiedz odnosnie mebli zebrano:

ja odrzuciłam lakierowany mdf, bo na pewno paluchy będzie widać. wybrałam płytę laminowaną. mam folię w kolorze ciemne zebrano. kurka wodna, dlaczego nigdzie nie przeczytałam, a może nie doczytałam, że na tym to dopiero widać paluchy a na dodatek kiedy wycieram to na wilgotno i nie zetrę dokładnie to są zacieki.

markotko -domyślam się, że ten problem dotyczy wszystkich ciemnych mebli -a z górnymi białymi nie będzie wcale prościej -patrząc pod kątem brudzenia -to chyba zadne nie są idealne :wink:

 

onna -ja jeszcze nie myślałam o podnośnikach -wrzuciłam pierwszy z brzegu żeby pokazać wiolasz -co to w ogóle jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziękuję, bo nie wiedziałam, ale czemu to się tak dziwnie nazywa :roll:

bo pewnie tam w środku zbiera się sprężone powietrze czyli gaz i wypycha drzwiczki na takiej zasadzie :D

 

kachna, Ty taka widze zapracowana, że nawet po kawkę do jakiegoś fast fooda wysłałaś ;) Ja sie poczęstuję, będe pila zbierając sie do sklepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...