Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A mnie nie tyle o pieniądze chodzi co o te nerwy..... Tego to nam nikt nie naprawi :roll:

Ale z drugiej strony u mnie takie przykrości szybko schodzą na drugi plan jak tylko sobie pomyślę że kolejna rzecz zrobiona i jestem bliżej przeprowadzki :lol: 8) Wtedy to nawet prucie całej ściany w przedpokoju z powodu przewierconego kabla i podciekający komin nie maja takiego znaczenia jak płytkowanie podłóg czy wybieranie paneli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No piekna masakra. :roll: :roll: :roll:

No właśnie :cry: zobaczymy jak to teraz ponaprawiają :x

 

Ponaprawiaja, nie przejmuj sie. Jak nie naprawia, to beda poprawiac do bolu. :roll:

Tylko na to "naprawianie' to każę wziąść mężowi urlop -i stać nad chłopem z pałą :evil:

wiolasz -cenowo to może nie wyjdzie tak bardzo drożej. Drzwi + ościeżnice to koszt 4200zł (za 8szt) + montaż 1150zł + "naprawki" -ma być 150zł -RAZEM: 5500zł/8szt=687zł/szt. Porty bym za to i tak nie miała, a drewnianych tym bardziej :roll: ...

Zreszta zdajemy sobie sprawę że od drzwi z MDFu nie można oczekiwać zbyt wiele -ale teraz akurat na inne nas nie stać :( Jak już będą nam strasznie rozłaziły to za 5-7lat wymienimy na drewno :wink: (kumpel ma piękne drewniane drzwi z "obejmującymi" ościeżnicami -za 1600zl/szt :-? ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kachna, ja coś nie widzę zdjęć tych drzwi. Skasowałaś??

Onna -są! przyjrzyj się dokładniej :wink:

Aniu -dzięki! kolorek jest taki dość niespotykamy -i ot to chodziło :) !

Malgos -ja tu czekam -bo chyba się umawiałyśmy? Resztę dziewczyn zapraszam także, ponieważ:

http://images41.fotosik.pl/19/51ca34477683eb50.png

na razie jest tylko jeden z naszych panów -ten, który rano plecy ogolił :lol: !

http://www.female.pl/images/reklama/837.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...