Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

kachna, a to

http://www.electrolux-ui.com:8080/2006/822/928422pl.pdf czytalaś??

Przeglądałam tam tylko o montażu ale nie jest wyjaśnione dlaczego ma być ten odstęp z tylu. Może potrzebny na kabelek po prostu czy coś w tym stylu? Na stronie producenta masz możliwość zadania pytania emailem, pewnie i telefon tam jest - na pewno Ci dokładnie odpowiedzą. Ale ja myślę że ten piekarnik spokojnie da się wbudować na dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ponieważ narzekałyscie na Panów -to dałam im po 150zł i wysłałam do gabinetu kosmetycznego i fryzjera. I same patrzcie jaka metamorfoza :o (jak zapukali to i ch nie poznałam :) ):

PRZED:

http://trendz.pl//files/imagecache/wide2/files/strip1.jpg

PO:

http://www.bostonnightclubnews.com/roxyboston/chippendales.jpg

(jeden chyba się w solarium zasiedział :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa, pomyśl o tych sensorach, nie wiem czy to prawda ale słyszalam że może na nie dzialać światlo słoneczne. Jeśli zamierzasz postawić piekarnik w slonecznym miejscu to lepiej sprawdź te wiadomość :)

a jkeśłi zamierzasz mieć dzieci i masz zamiar montowac piekarnik w zasiegu ich rączke to tez się zastanów czy dasz radę zabezpieczyć włączanie piekarnika. Z tego co wiem przy sensorach są jakies zabezpieczenia, ale na ile to jest bariera dla zieci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa, pomyśl o tych sensorach, nie wiem czy to prawda ale słyszalam że może na nie dzialać światlo słoneczne. Jeśli zamierzasz postawić piekarnik w slonecznym miejscu to lepiej sprawdź te wiadomość :)

a jkeśłi zamierzasz mieć dzieci i masz zamiar montowac piekarnik w zasiegu ich rączke to tez się zastanów czy dasz radę zabezpieczyć włączanie piekarnika. Z tego co wiem przy sensorach są jakies zabezpieczenia, ale na ile to jest bariera dla zieci....

Co do slońca -to okno w kuchni jest od wschodu a kuchenka przy ścianie północnej -czyli nie bedzie aż tak "grzało". Co do dzieci -to w instrukcji wyczytałam jedynie o blokadzie drzwi. Ale sądzę, że sensory bedą nawet lepsze niż guziki czy pokrętła -bo dziecko po prostu ich nie widzi -więc nie bedzie go "kusiło" kręcenie czy przyciskanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fe,

Kachna - nie zapominajcie, że to forum to się nazywa BUDUJĄCY Z45.............. :) i tutaj zaglądają również faceci - a ja to już bardzo często,

ale jak widze jakiegoś kolesia w wannie, albo tego skazanego na śmierc, czy tam na coś, to mi sie niedobrze robi... LITOŚCI !!!

 

p.s. niedlugo jak znajde chwile co ostatnio mi sie nie udaje , stworze jakis mini dziennik budowy - bo juz mam fundamenty - teraz to poczekam sobie do lutego i w przyszłym roku zacznymy zabawę

 

p.s.2 jeszcze nie policzyłem szczegolowo ale mniej więcej wyszło mi tak ze 30 tys. (łącznie z zdzieraniem humusa, wypełnianiem fundamentów piaskiem itd.)

takie są warszawskie ceny.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fe,

Kachna - nie zapominajcie, że to forum to się nazywa BUDUJĄCY Z45.............. :) i tutaj zaglądają również faceci - a ja to już bardzo często.

:oops: sorki -zapomniałam, że i faceci tu mogą zaglądać.. to może coś dla równowagi :wink: :

http://195.42.113.41/model/1221467329.jpg

 

p.s. niedlugo jak znajde chwile co ostatnio mi sie nie udaje , stworze jakis mini dziennik budowy - bo juz mam fundamenty - teraz to poczekam sobie do lutego i w przyszłym roku zacznymy zabawę

Michal -nie czekaj -tylko zakładaj! w końcu tylko z Tobą na frum mogłabym "praktycznie" o Z45 podyskutować. Strasznie mnie ciekawi jak wygląda projekt z naniesionymi zmianami -wrzuciłbyś jakiś skan czy coś? Wy wzięliście Z45 czy Z45 z plusem? Czekam na Dziennik!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłam dzisiaj, że mój wykańczacz -nie ma koncepcji na to moje wykańczanie :roll: .. objawia się to tym, że chłopek się strasznie miota. Czyli: zaczął kominek -jest w połowie, zaczyna łazienke -zanim skończy kominek, planuje jutro układać płytki na tarasie a musi jeszcze skończył zabudowę k-g na poddaszu :roll: ... Nie wiem jak ja dojdę z nim ładu, a rozp...ol jest taki,że aż mi się nie chce do domku wchodzić :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłam dzisiaj, że mój wykańczacz -nie ma koncepcji na to moje wykańczanie :roll: .. objawia się to tym, że chłopek się strasznie miota. Czyli: zaczął kominek -jest w połowie, zaczyna łazienke -zanim skończy kominek, planuje jutro układać płytki na tarasie a musi jeszcze skończył zabudowę k-g na poddaszu :roll: ... Nie wiem jak ja dojdę z nim ładu, a rozp...ol jest taki,że aż mi się nie chce do domku wchodzić :x

 

Najważniejsze żeby to on doszedł z tym wszystkim do ładu :roll: :wink: :roll:

Może to twórczy bałagan? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...