Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to jest pomyślane o oszczędnościach. Jak pomyślał ile wydam na pomalowanie w zakładzie fryzjerskim to się nauczył :lol: Podobno jest lepszy niż niejedna koleżanka. ostatnio byłam w Jean Luis David obciąć włosy, to fryzjer powiedział, że chętnie zatrudniliby go bo ma talent :o Facet myślał że mam naturalny jasny blond i tak wychwalał że to rzadkość :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo też tak mówił, ale jakos te wszystkie klientki mnie odstraszają. pomęczę sie z kredytem ale będę spokojniejsza :lol:

To niech świadczy uslugi dla emerytek :)

 

Dzisiaj pan malował mój ostatni pokój na górze na "winogronowo", ale nawet nie wiem jak wyszło bo jak wracam z pracy to ciemna noc jest :-?

 

Być może w przyszłym tygodniu ruszymy się za kamieniem na kominek -czekamy aż skończy się "boom nagrobkowy" :wink: Koncepcja zbliżona do tej:

http://images44.fotosik.pl/23/bdec608123577976med.jpg

Wiemy napewno, że ten ciemny kamień to będzie Rainforest brown:

http://www.bogulak.pl/bogulak/images/nowosci_magazyn/big/forest%20brown.jpg

A jasny -na półeczkę-nie mamy pojęcia :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wzór ma być taki sam jak na tym zdjeciu wyzej?

To zdjęcie "gotowego" kominka powyżej -to kominek kubyimychy -i to nie jest rainforest tylko jakiś trawertyn... a co? sądzisz, ze Rainforest nie pasuje do tego modelu kominka? :roll:

A marmur Rainforest, ktory my chcemy -ma właśnie taki wzór jak ta płyta powyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze masz jakis pomysł, żeby np. był zbliżony do tego ale troszkę cos w nim zmienić, żeby jednak był inny?

Spróbuję zrozumieć o co chodzi w tej zawiłej wypowiedzi :)

Otóż mój kominek wygląda w tej chwili tak:

http://images45.fotosik.pl/23/e71b471e5ee48c0emed.jpg

jak widać -półeczka jest krótsza i wypośrodkowana (asymetryczna by nie weszła, a poza tym znając zycie zawsze waliłabym w nią kolanem wychodząc z kuchni :roll: ). Podoba mi się ten nieregularny "obłupany" skos na gorze kamienia, ale to inny rodzaj marmuru -i nie wiem czy tak się uda -bo ponoc Rainforest jest bardzo kruchy... Myslę, że rozmowa z kamieniarzem trochę mi rozjaśni... Acha -i my dalibyśmy jeszcze kawałek tego ciemnego kamienia pod półką -ze by tworzył takie "tło" dla jasnej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wstępną wycenę od Stolarni Adam....

 

Jeśli chodzi o cenę to kształtuje się od 1150,- netto jeśli chodzi o drzwi sosnowe

 

1550,- jeśli chodzi o drzwi dębowe, ok. 1250,- netto jeśli chodzi o olchę . Czyli ciut mniej niż w Stolicy... w sumie to musze tam jeszcze pojechać i je pomacać...

 

ale już mi się podoba, bo w cenie lekko wyżeszj niż sosna można mieć olchę lub prawie dęba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...