Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

śmieszne nazwisko?? A może miejscowość??


andzik.78

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 453
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jest taka miejscowosc : ZIMNA WODA (nie wiem niestety gdzie)

No i krazy anegdotka-kawal jak to babcia jechala PKSem i zapytala kierowcy "Panie, a w Zimnej Wodzie staje?"

Na co kierowca "Chyba kaczorowi...."

:wink:

 

(ps. znam to sprzed paru lat bo obecnie to jeszcze anrgdotka dorobila sie chyba smaczku politycznego :wink: :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka miejscowosc : ZIMNA WODA (nie wiem niestety gdzie)

No i krazy anegdotka-kawal jak to babcia jechala PKSem i zapytala kierowcy "Panie, a w Zimnej Wodzie staje?"

Na co kierowca "Chyba kaczorowi...."

:wink:

 

(ps. znam to sprzed paru lat bo obecnie to jeszcze anrgdotka dorobila sie chyba smaczku politycznego :wink: :lol: )

 

Owszem, jest, pod miastem Łódź :D

A dowcipowi kaczory zarzucić nic nie mogą, bo kursował po okolicy, jak ich jeszcze na świecie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed Gdańskiem na trasie z Warszawy jest miejscowość Stare Babki. Podobno kierowcy PKSu zatrzymując się w tej wsi mówią: Stare Babki - wysiadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wjeżdża do Warszawy od strony południowo-wschodniej, można zobaczyć drogowskaz na miejscowość Nowe Rumunki :wink:

 

Nowe Rumunki sa na południowy wschód od Płocka i na gierkówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liceum byłem w klasie z Dzięciołem . To jednak był inny ptaszek. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z nazwiskami od ptaszków???

Wrobel - znam i współpracuję; Drozd - Moja nauczycielka od rosyjskiego w podstawówce; Dzięcioł - kolega z dawnej klasy; Bocian - też znałam, Gołąb - Kolega mojego syna ale, ale !!! pozdrawiam Dudek z tego forum

cmok; cmok :):):)

 

Hehe.

 

Kiedyś w szpitalu poznałam panią Drozd. Była w szpitalu dość długo, wszyscy wiedzieli, że nazywa się jak "jakiś ptak" - i wszyscy (personel i inni pacjenci) nieustannie przekręcali jej nazwisko - pani Słowik, Bocian, Szpak.... Chyba Drozd to dość trudny ptak do zapamiętania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...