Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lipowski Domek


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 487
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Takie mebelki marza mi sie do salonu. Meble Agata, model Yoshi - minus - Agata to jedyny importer tych mebli (indonezyjskich), napewno sa tanie/tansze gdzies indziej, ale jakos nie moge ich znalesc na innych stronach. Do salonu wybralabym stol i niska lawe, ktorej na zdjeciu niestety nie ma.

Jesli ktos wie lub moze dac mi pomysl, gdzie moge te mebelki znalesc, bede bardzo wdzieczna :D

 

http://www.meblewip.pl/inc/mini.php?file=43_yosi.jpg&cat=4/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Podczytuję na bieżąco tylko nie zawsze piszę :oops:

Ale jak to zdjecie teraz zobaczyłam to wpadła mi tylko jedna myśl: że moja Julka ciągle skakałaby z wyższych schodków na kanapę :lol:

http://images26.fotosik.pl/287/f48db602722db832.jpg

 

Wiem, że już po czasie, ale ślicznie wyglądałaś na weselu, w końcu czego sie spodziewać po Pannie Młodej (nie młodej :wink: )

lampeczki śliczne, fajny nastrój tworzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

u nas pogoda nie lepsza, ale my lubimy zimę 8)

chociaż lato jeszcze bardziej...

 

dzieciaczki na razie wporządku, oby tak było przynajmniej do tego chrztu. A najlepiej całą zimę.

nie ma nic gorszego dla matki od chorego dziecka :-?

 

A dziś jedziemy z Nadusią do ortopedy na badanie bioderek. I z Dawidkiem w poniedziałek do hirurga w męskich sprawach...

Stresuję się bardzo, bo przypuszczam, że będzie wystraszony po tej wizycie strasznie :-? :cry: :cry: :cry: .

Ale co zrobić.

Prawie wszyscy chłopcy muszą to przejść, a im dziecko mniejsze tym lepiej :roll: .

 

 

A Wy nic nie planujecie??

Nie pora powiększyć rodzinkę? :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...