Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Karminowy świat czyli @nia zaprasza do środka :)


nia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 323
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

szafki projektowałam i rysowałam sama, potem zamawiałam elementy (płyty, drewno, uchwyty) w różnych hurtowniach meblowych a Tata to wszystko składał, docinał itd. - robi to już u mnie kilka miesięcy - wszystkie meble na parterze, kuchnia, meble w wiatrołapie i garderoby (pokażę później) tak powstały :)

została jeszcze do zrobienia spiżarnia i szafa pod schodami, ale i tak jest już więcej jak mniej :) no i wszystko robione dokładnie pod wymiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @niu

 

oglądnęłam sobie Twój domek... jest śliczny :p

 

Ale muszę zgłosić jedną , malutką uwagę. Dotyczy firanki w kuchni...No jakby to powiedzieć :roll: ...zupełnie współgra z resztą. Z jednej strony nowoczesna kuchnia, a drugiej jakaś romantyczna :-? firanka.

...................................

Ja osobiście widziałabym tytaj jakąś jasną roletę rzymską. :D

 

To tyle. Nie mam więcej zastrzeżeń.

Pozdrawiam.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponujący domek - z zewnątrz wygląda rewelacyjnie- wewnątrz - podoba mi się styl i elegancja ale trochę kolorów mi brakuje - bo większoś pokazane w tych samych tonacjach - ale wiesz to jest rzecz gustu - ja poprostu lubię żywe kolory...ogólnie i tak jest pięknie - mozna pozazdrościć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez się bardzo podoba....tym bardziej, że Karmina była jedym z moich faworytów przy wyborze projektu....Wybór padł jednak na Adelę.... ale to są przeciez domki z jednj pracowni: Archipelag.

 

 

Super fajny domek wyszedł.... o wnętrzach już nie wspomnę, aż mnie skręca z "zazdrości".... Podziwiam naprawdę.

 

Na pewno będę tu jeszcze zaglądać nie raz. Daję ten wątek do ulubionych.....

 

Pozdrawiam i gratuluję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GosiaczekKr

co do żywych kolorów to myślę nad jakimiś dodatkami, ale jeszcze nie zdecydowałam, może jakieś kolorowe poduchy na kanapie, małe dodatki na kominku... ale na razie to tylko jakieś przemyślenia bo jest wiele ważniejszych rzeczy do zrobienia...

 

@kirkris

co do ogrodu to mam dopiero jakiś kawałeczek, reszta to na razie "góry i doliny" porośnięte chwastami, ale cieszę się, że chociaż kawałeczek udało się w tym roku zagospodarować :)

 

@Maja W.

na całym parterze jest gres MM01, różnice kolorystyczne wyszły ze względu na oświetlenie w momencie robienia zdjęcia - nie chciałam używać lampy błyskowej dlatego zapalałam sztuczne oświetlenie i kolorki wyszły różne :)

W progach też jest palisander (tak samo jak pod stołem w jadalni) - początkowo miało nie być progów - miała być jedna wielka powierzchnia gresu, ale ponieważ żadne z rozwiązań dylatacyjnych na tak dużej powierzchni mi nie odpowiadało w ostatniej chwili dokupowałam drewno i zmieniałam koncepcję :) ale chyba źle nie wyszło :)

 

@kachna28

mój barek jest na wysokości 111 cm, jest to taka wysokość, że hokery muszą być podniesione do samej góry (mają regulację wysokości), może jak do siedzenia to trochę wysoko - ale ja tak bardzo lubię, zwłaszcza, że hokery mają podnóżki i wysokość nie przeszkadza

natomiast jest to wysokość optymalna, żeby stanąć i oprzeć się rękoma, czasem tak na szybko rano piję kawę i muszę przyznać, że bardzo mi taka forma odpowiada :)

 

 

BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA MIŁE SŁOWA, wiele wynagradzają za te wszystkie trudy i nerwy budowy i urządzania domu :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...