Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Karminowy świat czyli @nia zaprasza do środka :)


nia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 323
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W progach też jest palisander (tak samo jak pod stołem w jadalni) - początkowo miało nie być progów - miała być jedna wielka powierzchnia gresu, ale ponieważ żadne z rozwiązań dylatacyjnych na tak dużej powierzchni mi nie odpowiadało w ostatniej chwili dokupowałam drewno i zmieniałam koncepcję :) ale chyba źle nie wyszło :)

 

No właśnie bardzo fajnie wyszło!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniu bardzo podobaja mi się twoje płytki na ścianie w kuchni. Wiem jaka to jest firma, ale nie mogę odnaleźć takiej serii.....Możesz mi nazwę podać? proszę :oops:

 

już pisałam :)

seria cream&cream

 

tylko dekory (te chromowe wstawki z mozaiki) i wykończenie (wałki z marmuru) są innych producentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, o mały włos to bym z fotela spadła, jak zobaczyłam te wnętrza, co za podłogi, łazienka i chyba to są ledy. Napisz proszę czy na tym gresie jest jakiś wzorek czy są zupełnie gładkie.

 

gres na parterze ma delikatny wzorek takie żyłki trochę imitujące strukturę marmuru, ale jest to bardzo delikatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniu, bardzo eleganckie wnętrza, spójne kolorystycznie, wyważone, wysmakowane detalem (dwa delikatne paski w szybach....pięknie), wielkie gratulacje.

Ogród też zapowiada się ciekawie, trzymam kciuki, by rośliny rosły zdrowo, a ogród dawał Ci wiele przyjemności, tak trzymaj Aniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie najbardziej urzekł storczyk ...

Meble masz piękne, baaardzo w moim guście, nawet chciałam uchwyty w kuchni pozmieniać na takie, jak Twoje, ale mąż...

 

z firanką muszę się zgodzić..

robi klimacik, ale zbyt nastrojowy jak na taką kuchnię.

Rzecz gustu, tak piszę u Ciebie, a u mnie pewnie też będzie :lol: :wink: .

 

Chyba, że Magda 34 wpadnie do mnie na kawkę i mi znów rozjaśni umysł (tak jak z płytkami) :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą firanką to jak patrzę na te zdjęcia to też jakoś mi nie pasuje - natomiast na żywo daje zupełnie inny klimat i wbrew pozorom (różny styl) ładnie komponuje się z resztą :)

myślałam na poczatku o roletach rzymskich lub czymś w tym rodzaju, ale jak sobie przymierzałam do okna do kompletnie nie pasowało

 

Co do uchwytów do szafek w kuchni to spędziłam w hurtowni meblowej mnóstwo czasu, żeby dokonać wyboru. Wybierałam z prawe 1000 wzorów. W pierwszej wersji myślałam o relingach, ale te uchwywy, które wybrałam wydawały mi się bardziej uniwersalne i eleganckie. Urzekły mnie od razu - a dodatkowo ponieważ są ze stali szczotkowanej to nie widać na nich odcisków palców, co bardzo mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę uchwyty super, widziałam je na żywo przy jednej kuchni z BRW.

My będziemy mieli właśnie relingi, bo mąż stwierdził, że są bardziej praktyczne :o :o

 

Można ściereczkę np. powieśić :o

(no, napewno...), ale fakt jeden jest taki, że lepiej mi się otwiera za pomocą relinga niż takiego uchwytu.

I są widoczne, chociaż nie mogę powiedzieć, że te nie są...

Jakoś pierwsze w Twojej kuchni w oko wpadły mi właśnie uchwyty :wink:

 

Na żywo napewno inaczej wszystko wygląda niż na zdjęciach i dlatego napisałam, że u mnie pewnie w końcu też będzie firanka...

Chociaż na razie przymierzam się do rolety :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że Magda 34 wpadnie do mnie na kawkę i mi znów rozjaśni umysł (tak jak z płytkami)

 

DarioAS , ja Cię proszę,Ty sobie nie ironizuj :wink: :) (chociaż z pisemnej wypowiedzi trudno odczytać intencje ). Ja w każdym razie odbieram to pozytywnie :p

 

A więc muszę podziękować za pochwałę i bardzo się cieszę, że to właśnie mój głos (wśród wielu innych) przeważył co do wyboru kafelków w kuchni...

 

Jakby co, to w przyszłości możesz na mnie jeszcze liczyć :-)))

 

Dziękuję także za zaproszenie, ale mam do Ciebie kawał drogi :D

Chociaż...może kiedyś, kto wie :roll: :roll: :roll:

Póki co, muszą mi wystarczyć Twoje świetne fotoreportaże :p spisywane na bieżąco. Dzięki temu jestem (jak Wielki Brat) cały czas obecna na Twoim poddaszu. :wink:

 

Pozdrawiam.

Magda

 

PS. Przepraszam właścicielkę @nię za wykorzystanie jej wątku i umieszczenie swojej riposty do darioAS

:oops:

Pozdrawiam również.

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej SUPER domek. Zaczynamy z mężem budowę Karminy na popczątku przyszłego roku. Też tak jak Ty dokonaliśmy kilka zmian. Jestem szczególnie zainteresowana Twoją łazienką na dole. Czy ściana gdzie znajduje się kabina jest ścianą zewnętrzną czyli jakbyście mieli garaż to łazienka byłaby powiększona o to przejście które łaczy garaż i pomieszczenie gospodarcze? Wydaję się iż jest większa niż to jest w projekcie.Trochę namieszałam ale mam nadzieję że mnie zrozumiałaś.

 

Pozdr Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nia to co zrobiłaś z tym domem to jakieś czary :o Śmiem twierdzić ,że posiadasz jakieś moce nieczyste!! :wink: Ten dom jest po prostu niesamowity.Musisz być niezwykłą osobą ,normalny śmiertelnik nie wpadłby na te wszystkie pomysły! :wink:

A tak poważnie gratuluje gustu Pewnie nie jeden pomysł ci ukradnę (jak nie pozwolisz to się nie przyznam :wink: ) np już się zastanawiam nad białymi oknami u ciebie wyglądają bajecznie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...