Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 873
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:wink: :lol:

Ja też wiedziałam od zawsze :wink: , że u mnie będzie szyba.

Do tej pory miałam płytki to raz chciałam sobie odmienić.

 

Fototapety wyglądają ciekawie, tylko jak to zrobić - pod okapem wyżej, pod szafkami niżej - żeby miało sens :roll: . Dwie fototapety?

Najlepiej chyba jak nie ma wiszącego okapu tylko same szafki, nad kuchenką też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam.Elementy mocowania szyb posiadaja wyspecjalizowane firmy zajmujace sie wykonczeniam wnetrz,reklam so to mocowania sprowadzane z "zachodu" specjalityczne mogace pewnie polaczyc szybe z e sciana.jezeli nie masz takiego dostepu mozna najprosciej zlecic przed hartowaniem szyby szklarzowi zrobienie otworow w szybie i kupic mocowania do szyby chocby w Castoramie.U mnie wyglada to tak i wydaje mi sie ze sie sprawdza .Pozdr

http://images4.fotosik.pl/264/61cc10e884ffdd5b.jpg

http://images1.fotosik.pl/318/89504464e4c70b5d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja też cały czas zastanawiam sie nad zamontowaniem miedzy szafkami szyby z fototapeta.

Koszt w fabryce szkła 100zł/m2 jest do przyjecia

wiercą otwory pod przymocowanie 4 zł/szt

 

A jaki macie pomysł na zamontowanie szyby pomiedzy gniazdkkiem? czy docinać specjalnie szybe?

 

czy ktos podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zastanawiam sie nad ta szyba. W fabryce szkała w Krakowie jest koszt niewielki - natomiast zapomniałam spytac jak wycina sie dziure pod gniazdka - czy macie wmontowane gniazdko?

 

Bede miała kuchnie z ikea tą czerowną błyszczaca :) zastanawiam sie czy nei za duzo połysku bedzie w kuchni i nie bede tylko ze ścierą latać.

 

Macie jakieś sugestie , pomysły co dać pod szybe aby pasowała do kuchni czerwono czarnej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...