Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Trzy po trzy - czyli plotki (komentarze) strychowe :)


anirac

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 606
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wezmę pod uwagę łagodność moich Szanownych Koeżanek i grochem karać nie będę

 

Braza, ja taka grzeczna jestem, że nawet sobie łapki odprasuję za karę ;)

 

Broń Cię Panie Boże!!!!! A czym pisać i wklejać będziesz, cooo!!!??? Co innego sobie odpal, jak już tak bardzo chcesz.... :roll: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ją przeca molestuję już od wakacji, żeby przyśmigała, ale nie chce! Zaparła się zadnimi łapami i NIE!

 

A z tym grzańcem, to mi narobiłaś smaka! Mam takie nędzne winko - w sam raz n agrzańca. Przyprawy też mam! Tylko późnawo trochę. Chyba dzisiaj odpuszczę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Dopiero trafiłam do Ciebie a tu widzę, same znane osoby :lol: No i jeszcze jedna kociara z Ciebie :wink:

 

Ale do rzeczy: Jestem...nie wiem..pod wrażeniem?? Tego co przeszliście, nie umiem zrozumieć, nie mogę pojąć...Ale podziwiam całym sercem za wytrwałość, za odwagę, za cierpliwość...łazienka piękna, to zdjęcie z oknem i parapetem pokazuje chyba inne mieszkanko. Na początku dziennika byłam przerażona, bo wyglądało jak rudera, dosłownie. Teraz? Cudnie!!!!

po trzykroć cudnie...I te widoki, za które powinno pobierać sie opłaty.

Czekam jeszcze na kuchnię, bo zapowiada sie ciekawie.

pozdrawiam serdecznie

wiolasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!

No prosze, jak to milo byc tak witanym i oczekiwanym :D

A Wy sroczki - tylko o zdjecia sie domagacie. No cierpliwosci - wyobraznie prosze uruchamiac :)

Wiola - milo, ze i Ty zagoscilas w moich skromnych progach. Zapraszam czesciej! No i ja sama jak czasami spogladam na zdjecia "sprzed" to nie moge uwierzyc, ze sie na to porwalam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj foty !!! Po tym, jak kafelkarz poległ pod groźnym wzrokiem mamusi, po tym jak się nawdychałaś mądrości sama wyobraźnia już nie wystarczy!!!! No, to czekam i .... do cierpliwych nie należę... :-? :wink:

 

 

I jeszcze jedno, tak na marginesie: w życiu nie kupię Pedigree dla mojej psuki, wystarczająco mnie już wkurza ta wiecznie spływająca w dół reklama tego czegoś :evil: Czy Wy też tak macie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...