Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Na razie wiem tylko, że nie we wszystkich tak można. Wiem, że w moim (WBK) tak, ale mi nie dadzą we frankach :evil: W millenium chyba też :roll: Zależy mi na tym, bo bez specjalnego latania będę mogła te franki kupować taniej niż w banku - zawszeć cóś :wink: Na piwo zostanie :lol:

Pomalutku sobie będę szukać, może coś jeszcze się zmieni na rynku :roll:

 

To ciekawe co piszesz rok temu takiej możliwości nie było bo co za zysk dla banku bez tego spreadu a kredyt mam w Millennium.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że ja już tylko na wiosnę czekam - tą prawdziwą :wink: Ciepłą, słoneczną z długim dniem :lol:

Bo tak, to nastrój do d.y, samopoczucie tyż i nic mi się nie chce :-? Teraz ruszyłam trochę tych takich upierdliwości, co to właśnie ich nie widać z daleka, ale ja wiem, że są i mnie drażnią. Do tej pory nie chciało mi się za to zabrać i to też mnie drażniło :evil: :wink:

No i tak, ja się zmachałam, efektu nie widać (bo tak powinno być od początku :-? ).

Ale przynajmniej prawie skręciłam lampę do sypialni - jutro robię próbę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wiem tylko, że nie we wszystkich tak można. Wiem, że w moim (WBK) tak, ale mi nie dadzą we frankach :evil: W millenium chyba też :roll: Zależy mi na tym, bo bez specjalnego latania będę mogła te franki kupować taniej niż w banku - zawszeć cóś :wink: Na piwo zostanie :lol:

Pomalutku sobie będę szukać, może coś jeszcze się zmieni na rynku :roll:

 

To ciekawe co piszesz rok temu takiej możliwości nie było bo co za zysk dla banku bez tego spreadu a kredyt mam w Millennium.

 

pozdrawiam

 

Co do millenium, to nie jestem pewna - tak mi się tylko wydaje :roll: Mój bank dopuszcza taką możliwość, ale we frankach daje tylko kredyty - ja mam pożyczkę hip. :-?

A o zarobki banku bym się nie martwiła :wink: Spread to jest tylko dodatkowy zysk. To że na frankach jest niższe oprocentowanie, to nie znaczy, że bank dokłada do niego :lol: Bank zarabia głównie na marży w oprocentowaniu :roll: I prowizjach, oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jakaś ostatnio sprawa w sądzie o legalność tego spreadu - może z tego to wynika, że niektóre banki się wycofały?? Nie znam sprawy, bo się nią nie interesowałam, tylko mi się o uszy obiło :roll:

 

Banki na pewno nie nagłaśniają możliwości spłat raty w walucie kredytu, bo to nie leży w ich interesie, ale na pewno niektóre banki mają takową. Wiem, że ma mój, bo słyszałam, jak pracownica przekonuje jakiegoś klienta, że mu się i tak nie będzie opłacać latać po kantorach, bo czas, bo ryzyko itd. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :D

zajrzałam do was wczoraj i szybciutko uciekłam :oops:

boję się myśleć o tym o czym wczoraj była mowa ( a co dopiero czytać albo pisać :oops: )

chciałam się pochwalić .

w mojej ruderce remont ruszył i wylewki się robią pełną parą :D

potem jeszcze kafle i inne, ściany sufity,kibelki , mebelki, ogrzewanie (no i kominek czy koza),malowanie sprzątanie..............(kolejność przypadkowa) i ufffffffffffffff przeprowadzka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...