Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

http://images34.fotosik.pl/197/edd5fedb6546eaf7med.jpg

Jak widać dorobiłam się wreszcie firanek :wink: Mamusia uszyli :lol: Jeszcze im brakuje opasek do związania :wink:

Tylko garderoba ciągle straszy, źle wykadrowane :evil:

No jak obraz fajnie pasuje! :p No i dopeiro teraz iwdac jaki to duzy obraz! :D

Dzieki OK za udzial w aukcji. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ja mam napisać :roll:

 

Że dawno nie byłam tak szczęśliwa jak dzisiaj? Że wraca mi wiara w ludzi? Że chce mi się śpiewać???!!! (a zerowy słuch posiadam i zazwyczaj unikam śpiewania :oops: )

 

Zeljku, to ja Tobie dziękuję :D Zawdzięczam Ci coś dużo, dużo więcej niż obraz - dzięki Tobie wróciła mi wiara w ludzi, w ich dobre serca. Rzeczywiście jesteś Dobrym Duszkiem :)

 

Piątka, miałaś świętą rację - musi być światło z góry :D Będzie, już ja coś wymyślę 8)

I na pewno jakiś kociak się zaplącze i do Was :D Nie tylko internetowy :wink: I to już niedługo - bo w takim towarzystwie, to nawet nie będziesz wiedzieć, kiedy ta chałupka Ci stanie gotowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na kawkę:

http://digart.img.digart.pl/data/img/93/39/miniaturki400/1683063.jpg

w zasadzie to mogę Was zaprosic do mnie :) -tu postanowiłam "się opisywac" -co prawda to wątek o projektach -ale jak już zaczęłam tam się zwierzac i rzucac foto -to będę go wykorzystywac nadal w tym celu :wink: :

http://forum.muratordom.pl/post2428047.htm#2428047

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz :o :evil: Ręce precz od Pekinu :lol: :wink:

Ja jestem do niego od dziecka przyzwyczajona, brakowałoby mi go :lol: Niech se stoi :lol:

 

No doooobra... Niech se stoi. Nigdy nie bylam w srodku.

 

Ja chyba raz byłam (nie mówię o muzeum, teatrze, czy Kongresowej) :lol: Na górze nigdy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry..

Centralny nie jest najciekawszym miejscem w okolicy

 

i tu sie mylisz OK. Ja przebywałam dość długo na Centralnym. W nocy fajnych ludzi można tam spotkać, ogólnie ciekawiej tam niż w najlepszym centurm rozrywkowym. i nie tak strasznie jak się wydaje jak już sie tych ludzi choćby z widzenia zna.

ps. pracowałam na centralnym

 

Widok z Pekinu, jak go nazywacie, też jest fantastyczny. Windy są fajne, Teatr Dramatyczny wystawia super sztuki i fajni aktorzy też tam mają angaże. No i oczywiście ślizgawka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to tam jest na pewno :lol:

 

A jeśli chodzi o pajaca, to na górze nie byłam :lol: Jakoś mi tam nie po drodze :wink:

Z Dramatycznym masz rację, ja go po prostu nie traktuję jak pajaca :wink: Chociaż jest jego częścią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Warszawie bywam BARDZO rzadko... średnio raz na 5 lat :oops: Częściej odwiedzam Kraków

 

No, i bardzo slusznie... Chociaz szczerze mowiac ostatnio polityka radnych naszego miasta zaczela prowadzic do jego zaglady. Idioci mysla, ze Anglicy beda przyjezdzac zabytki sobie poogladac, a nie piwa sie napic. Bo jak wiadomo, w Anglii zabytkow zadnych nie ma... Krakow - miasto artystow - dobre sobie. Za wynajem pracowni artystycznej w Warszawie placi sie 2,5 za m2, a w Krakowie 12,5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Warszawie bywam BARDZO rzadko... średnio raz na 5 lat :oops: Częściej odwiedzam Kraków

 

No, i bardzo slusznie... Chociaz szczerze mowiac ostatnio polityka radnych naszego miasta zaczela prowadzic do jego zaglady. Idioci mysla, ze Anglicy beda przyjezdzac zabytki sobie poogladac, a nie piwa sie napic. Bo jak wiadomo, w Anglii zabytkow zadnych nie ma... Krakow - miasto artystow - dobre sobie. Za wynajem pracowni artystycznej w Warszawie placi sie 2,5 za m2, a w Krakowie 12,5...

 

:o Majętnych macie artystów :wink:

Całkiem nie moje tematy, więc nawet nie miałam pojęcia, jak to wygląda :roll: Z drugiej strony, za wynajem mieszkania w Warszawie też 2,5 :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Majętnych macie artystów :wink:

Całkiem nie moje tematy, więc nawet nie miałam pojęcia, jak to wygląda :roll: Z drugiej strony, za wynajem mieszkania w Warszawie też 2,5 :-?

 

Chodzilo o 2,5 zlotego za metr kw. versus 12,5 zlotego za m2. Pracownie wynajmowane od miasta.

 

Ale ogolnie zycie jest chyba tansze niz gdzie indziej, pod warunkiem, ze sie wie, gdzie robic zakupy. Oczywiscie nie mowie o knajpach, ale o ciuchach itp. Wiem cos o cenach nowojorskich i tam jest podobnie - jak juz zaplacisz za mieszkanie, to przezyjesz. Jedna moja kolezanka mieszkala dwa lata w Wawie, ale musiala wrocic do Krakowa i strasznie klnie, ze w Wawie juz dawno wszystkie ciuchy przecenione, a w Krakowie dopiero jak juz ostatni chlam zostanie. Jest tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...