Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Jestem, jestem :lol:

Jeszcze zaraz na chwilę znikam, bo muszę pojechać zakupy zrobić, ale potem już Was nie zostawię :lol: :lol: :lol:

 

Obiecanki, cacanki. Mozesz pojechac na zakupy, jak nam pokazesz zdjecia, co kupilas... :roll:

 

:o Żarcia dla kota nie widziała :o ?? :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Jestem, jestem :lol:

Jeszcze zaraz na chwilę znikam, bo muszę pojechać zakupy zrobić, ale potem już Was nie zostawię :lol: :lol: :lol:

 

Obiecanki, cacanki. Mozesz pojechac na zakupy, jak nam pokazesz zdjecia, co kupilas... :roll:

 

:o Żarcia dla kota nie widziała :o ?? :o :o

 

Tak Cie dlugo nie bylo, ze teraz musisz odrobic! To kup cos ciekawego, albo zrob po drodze jakas fotke. Rusz glowa...

 

No co Ty malgos -a jak sobie majtki kupi?

 

Ooooooooo, no to tym bardziej! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatu nie mam :lol:

Zresztą nie jadę po galoty, tylko po żarcie - dla kota i dla się :-?

Już tak od rana się zbieram, a w zasadzie to we wtorek miałam je zrobić :roll: Ale jak się wybrałam koło 4tej, to stwierdziłam, że już za duże tłumy będą w sklepach :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatu nie mam :lol:

Zresztą nie jadę po galoty, tylko po żarcie - dla kota i dla się :-?

Już tak od rana się zbieram, a w zasadzie to we wtorek miałam je zrobić :roll: Ale jak się wybrałam koło 4tej, to stwierdziłam, że już za duże tłumy będą w sklepach :-?

 

I kotka glodzilas? :o Niedobra pani, niedobra :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej siebie :lol: Ona się nie da - za bardzo się drze :lol:

Kupiłam jaką puchę w sklepiku obok, żeby do dziś przetrzymać i się zastanawiam, czy nie powtórzyć manewru :roll: Czyli wyskoczyć tylko na chwilę, po kolejną puszkę i kawałek chleba, a większe zakupy zrobić w poniedziałek po robocie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...