Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Raczej nie - ale siedzi przy garach i gdyby nie pokrywki, to nosem by mieszała :lol: :lol: :lol:

 

Ja kiedys pojechalam do znajomej do Pily i tam mnie polozono na materacu na podlodze. Budze sie rano, a tam obok, na podlodze... sniadanko podane do lozka przez kote... :lol: :lol: :lol:

 

Znakiem tego, zostałaś zaakceptowana jako domownik :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie - ale siedzi przy garach i gdyby nie pokrywki, to nosem by mieszała :lol: :lol: :lol:

 

Ja kiedys pojechalam do znajomej do Pily i tam mnie polozono na materacu na podlodze. Budze sie rano, a tam obok, na podlodze... sniadanko podane do lozka przez kote... :lol: :lol: :lol:

 

Znakiem tego, zostałaś zaakceptowana jako domownik :lol: :lol: :lol:

 

Dobrze, ze nie dostaje takiej paranoi na widok myszy jak moja mama... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olga, a Ty chorujesz..... zdrowiej tam szybko - dobrze że jeszcze jeden wolny dzien..

My z małżem poszliśmy wczoraj z banku (orientowaliśmy się w srawie kredytów) do biura podróży. Stwierdziliśy że jak już skończymy z tym remontem i skoro i tak kredyt bierzeny to może by się zdalo jakiś porządny wypoczynek zaliczyć ;) Mamy ten komfort, że możemy spakowac walizki i czekać na fajne Last minute... więc się poszliśy dowiedziec iletaka impreza by kosztowala. Kolega nam zaproponował... Tunezję.... Ja bym chyba wolala Europe, Kretę jakąś czy coś takiego... A WY macie jakies plany wakacyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olga, a Ty chorujesz..... zdrowiej tam szybko - dobrze że jeszcze jeden wolny dzien..

My z małżem poszliśmy wczoraj z banku (orientowaliśmy się w srawie kredytów) do biura podróży. Stwierdziliśy że jak już skończymy z tym remontem i skoro i tak kredyt bierzeny to może by się zdalo jakiś porządny wypoczynek zaliczyć ;) Mamy ten komfort, że możemy spakowac walizki i czekać na fajne Last minute... więc się poszliśy dowiedziec iletaka impreza by kosztowala. Kolega nam zaproponował... Tunezję.... Ja bym chyba wolala Europe, Kretę jakąś czy coś takiego... A WY macie jakies plany wakacyjne?

 

Ja lete do meza do Nowego Jorku, ale to raczej nie beda wakacje. Stamtad chcialabym gdzies pojechac dopiero, ale nie wiem, czy bede miala kase. We wrzesniu pol-zawodowo pol-turystycznie wybieramy sie do Marsylii na pare dni. Na Twoim miejscu tez bym wolala Krete, albo nawet Bulgarie niz Tunezje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to żołądkowe :evil: I dzisiaj bardziej żołądkowe, niż grypiszcze :evil:

Mam nadzieję, że mi przejdzie do jutra :roll:

 

No to kuruj się, bo to ostatni dzień laby :( Zdrówka życzę :lol:

 

Dzięki, kuruję się i kuruję, i na co mi taka laba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry. Współćzuję żóładkowych sensacji... Nie wiem czy na grypę dziala ale małż (jeszcze jako niemałż) zawsze mi przynosil colę n a takie problemy. Trzeba tylko odgazować i popijać małymi łyczkami. Jak masz możliwość to sobie zorganizuj i się lecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...