Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Ania, nasz był dobry przez jakiś rok. Nadal działa ale monitorek nie działa niestety. To i tak zależy od dziecka i od sprzętu, nie? może nam trafił się bardziej wadliwy.

A lornetka faktycznie rosyjska jakaś, ale pikna, z futerałem, używana ale nie widać po niej jakiś śladów. No super sprzęt. Nie wiem nawet czy nie radziecka jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

A lornetka faktycznie rosyjska jakaś, ale pikna, z futerałem, używana ale nie widać po niej jakiś śladów. No super sprzęt. Nie wiem nawet czy nie radziecka jeszcze.

 

Na to bym nie wpadla. :roll: Widzicie, brakuje mi wiedzy z zakresu dzieciologii...

Na szczescie wymyslilam, co kupie na urodziny mezowi, wiec z Wasza pomoca mam prawie z glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, brakuje mi wiedzy z zakresu dzieciologii...

Na szczescie wymyslilam, co kupie na urodziny mezowi, wiec z Wasza pomoca mam prawie z glowy.

 

Akurat ja tej wiedzy jeszcze nie mam. Mój mąż kupił ją sobie -wiecie, taka zabawka :wink: tak więc, czy chłopiec 10-letni czy dorosły facet- zabawki mają te same tylko należność za nie może być coraz droższa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, brakuje mi wiedzy z zakresu dzieciologii...

Na szczescie wymyslilam, co kupie na urodziny mezowi, wiec z Wasza pomoca mam prawie z glowy.

 

Akurat ja tej wiedzy jeszcze nie mam. Mój mąż kupił ją sobie -wiecie, taka zabawka :wink: tak więc, czy chłopiec 10-letni czy dorosły facet- zabawki mają te same tylko należność za nie może być coraz droższa :wink:

 

No tak, to prawda... :lol: :lol: :lol: Moj maz uwielbia robic wybuchy tak jak wtedy, kiedy mial 10 lat, tylko wtedy nazywalo sie to "niegrzeczne dziecko", a teraz, kiedy jest dorosly "kreatywnosc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...