Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich,baaaaardzo dawno mnie tu nie bylo i wiele sie dzieje,oraz zmienilo,no wlasnie szczegolnie ceny.Napiszcie prosze czy na dzien dzisiejszy 8tys.zl. za projekt indywidualny domku z plazow w stylu podhalanskim o pow.120m2 to chyba nie jest bardzo duzo zaznaczam tez ze architekt odrazu zajmuje sie zebraniem calej dokumentacji potrzebnej do zlozenia wniosku o pozwolenie na budowe.Druga sprawa czy 3500tys za m2 domu z plazow stan surowy zamkniety,bez fundamentu oraz instalacji,to chyba jednak przegiecie? Napiszcie co o tym myslicie,pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink:

Muszę Was zmartwić :( Nie wiem wszystkiego :oops: :cry:

Np. nie mam pojęcia co to domy z plazów :o Czy to chodzi o domy z płazów? Żabie domki? :o :o :o No, pojęcia nie mam, ile stoją :roll: Froshki może by trzeba zapytać :roll: :wink:

 

Sorki Was, że się nie odzywam, ale mam ostatnio fazę aspołeczną i tylko czytam (czytać muszę, bo w życiu bym nie nadrobiła :o :wink: ).

 

Generalnie wszystko w porządku, tylko nastrój mam do d... :-?

A dzisiaj dzień to już w ogóle - powinni takich zabronić :roll: :roll: :roll:

Podwyżka? Będzie... w sierpniu może :x (oczywiście komitetem polazłyśmy)

Weszłam w starcie z lodówką w robocie i lodówka wygrała, a ja ledwo łażę. Palec u nogi cały granatowy i boli jak... :cry: Oczywiście to ta sama stopa, co zwykle :roll:

Jak po złości z roboty do domu jechałam dziś 2 godziny!!! :evil: :evil: :evil:

Właśnie mi padła kablówka :x Technik będzie jutro :evil: Ja oczywiście muszę lecieć znów z roboty na łeb na szyję, bo będzie 18-20, a ja mu jestem niezbędna (choć dam sobie głowę obciąć i bez technika, że awaria jest na zewnątrz :evil: )

Poza tym wszyscy zdrowi i (prawie) wszystko gra :wink:

 

Buziaczki dla wszystkich :D

 

No tak, posta też muszę trzy razy wysyłać, bo mnie wywala :evil: :evil: :x Jak wreszcie pójdzie, to pewnie z pięć razy dla odmiany :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga, spokojnie, to tylko jeden dzień. Usiądź i wypij sobie piweczko, albo wineczko, dobry filmik....Jutro będzie duuużo lepiej...

 

....bo przecież gorzej być nie może :wink:

 

Jaki filmik? :cry: :cry: :cry: TV nie mam, dvd mam tylko w laptopie i w zasadzie nie używam, więc brak płytek i kabel wcięło w remont :-?

 

Ja generalnie nie narzekam, ale dziś taki dzień, że człowiek od rana żałuje, że wyszedł z domu - na pewno każdy zna takie dzionki :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj taki był :-?

rano gaz się w butli skończył i kawy nie było :evil:

potem autobus którym do pracy (i szkoły i przedszkola)miałam jechać nie pojechał

potem złamałam całkiem (wydawało się :-? ) zdrowego zęba ,

kotka miała szczyt rujki :-?

męszcz mnie wkurzył

nadworny komputerowiec nawalił

psy się pogryzły

pogoda się spsuła

druga kota znowu chora

minęło :D

dzień dobry wszystkim

dawno mnie nie było , czasu jakoś nie miałam czy cuś

chwalę się : mieszkam na budowie :D jest bosko

właśnie siedzę na tarasie , kończę butelkę winka , bachory wysłałam do spania

męszcz zastrajkował i pojechał spać do "prawdziwego domu "(a tu niby co jest?)

mam tu to co dla mnie w życiu najwazniejsze ŚWIĘTY SPOKÓJ

 

Olga piję za Twoje zdrówko i dobry nastrój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :wink:

Jeszcze jeden taki dzień i jadę na to winko gwiazdy podziwiać :lol: Podczytuję u Ciebie też :wink:

To się normalnie wściec można - niby nic takiego się nie dzieje, a ja się czuję jakbym z całym światem walczyła :x Dobrze, że to już koniec dnia, ufff...

Zdróweczko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapraszam , zapraszam ,jak teraz wyruszysz nad ranem będziesz :D

a winko boskie mam prosto z węgier przyjechało i pierwszą butelką jaką widziało była moja pięcilotrowa po mineralnej :lol:

w pracy pijemy, w domu pijemy (tylko rodzaj zmieniamy :D )

od połowy maja popłynęło ze czterdzieści litrów , czy to już alkocholizm ?? :D :oops:

 

eeeeeeeeee cza pić dopóki pan jakość trzyma :D

jutro kolejna dostawa, napisz jakie lubisz, pakuj śpiworki i jazda

zapraszam :D

nie tylko olgę zresztą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu,

W zasadzie tylko dziś taki paskudny dzień :x Ale w ogóle ostatnio nastrój mam taki... kątkowy :wink: Siedziałabym se w kątku i tylko patrzyła - gadać mi się nie chce, nie mam o czym itd. Czasami tak mam bez powodu. Chyba na co dzień gadam za dużo i czasem muszę pomilczeć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczki dla wszystkich :D

 

I w tym całym poście to jest najważniejsza wiadomość :D :D

 

Bo wiem, że pamiętasz, bo wiemy że tęsknisz :wink:

 

Olga, życie idzie sinusoidą....

 

Lepiej zaplanuj coś fajnego, oczywiście możliwego do realizacji :D :D

 

Pozdrówka

 

:lol:

Dzięki, na razie planuję, co ja zrobię w sierpniu z tą kasą :wink: :o Czuję, że ją wydam ze trzy razy zanim na konto wpłynie :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...