Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Czy to tylko taki gadzet dla tych, co maja za duzo kasy... :roll:

No o mnie to napewno nie można powiedzieć że mam dużo kasy :roll: -ale instalację centralnego odkurzacza zrobiliśmy "na zaś" :wink: Koszt rozprowadzenia rurek to 350zł, sama jednostka centralna (czyli odkurzacz Beam by Electrolux) kosztuje 2400zł. Na razie mnie na niego nie stać, ale wolałam rozprowadzić teraz rurki, niż np za 5 lat ryć dziury w ścianach. myślę, że w moim przypadku się sprawdzi -bo mam poddasze użytkowe -odpadnie mi tachanie odkurzacza po schodach, samą rurkę sobie wezmę :)

 

kurna czemu u Ciebie 350 zł, a u mnie 1400 :evil: :evil: :evil: no tak ja to se umiem znaleźć fachmanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko taki gadzet dla tych, co maja za duzo kasy... :roll:

No o mnie to napewno nie można powiedzieć że mam dużo kasy :roll: -ale instalację centralnego odkurzacza zrobiliśmy "na zaś" :wink: Koszt rozprowadzenia rurek to 350zł, sama jednostka centralna (czyli odkurzacz Beam by Electrolux) kosztuje 2400zł. Na razie mnie na niego nie stać, ale wolałam rozprowadzić teraz rurki, niż np za 5 lat ryć dziury w ścianach. myślę, że w moim przypadku się sprawdzi -bo mam poddasze użytkowe -odpadnie mi tachanie odkurzacza po schodach, samą rurkę sobie wezmę :)

 

kurna czemu u Ciebie 350 zł, a u mnie 1400 :evil: :evil: :evil: no tak ja to se umiem znaleźć fachmanów

:) bo fachmanem był mó mąż! Kupiliśmy na stronie Beam zestaw montażowy na 3 gniazda za 350zł -i sam kleił -to w zasadzie b.proste! Fachman też nam powiedział ok. 1400zł -zostało w kieszeni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede miala trzy odkurzacze hihi na kazdym pietrze jeden ... no prawie jak centralny bedzie sie sprawowalo :wink:

Mohag zrobilismy tak samo. Na każdej kondygnacji jest jeden. Ten na dole w dodatku jest bezprzewodowy więc jest super wygodny bo nie ciagnę metrów kabla za sobą. Ma mniejszą moc ssania ale w zupełności wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede miala trzy odkurzacze hihi na kazdym pietrze jeden ... no prawie jak centralny bedzie sie sprawowalo :wink:

 

Dobre myślenie. Można jeszcze założyć, że ten na środkowym piętrze będzie centralnym :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Ahahahahhahahaa :lol: :lol: Odkurzacz centralnie CENTRALNY 8)

 

Ale tu cisza bez Olgi. Mam nadzieję, że jak wróci z libacji to nam wszystko opowie i dwusetna stronka jej strzeli :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosh przeczytalam "Odkurza pociagiem" i mysle sobie czy przejechala odkurzacz czy odkurza pociag :oops: :lol:

 

Ten odkurzacz u mnie na gorze bedzie stal w garderobie, na wprost sa dwa pokoje, z boku lazienka .. a ze ma dluuuuga rure to sypialnie i lazienke sie odkurzy bez problemu 8) z tym centralnym centralnym bedzie ciut wiekszy klopot, bo zeby dociagnac rure do kuchni trzeba zawinac sie przez duzy pokoj i nie wiadomo czy rury wystarczy hihi

Na dole jest prawie jak na samej gorze, to tez moze stac w garderobie a raczej kotlowni, bo w tym miejscu jest kotlownia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :lol: :lol: :lol:

 

Dojechałam i obeszło się bez odkurzania pociągu - stykło mi na bilet :lol: :wink:

 

Super imprezka - żałujcie leniwce, że się Wam d... nie chciało ruszyć 8)

 

No wlasnie. Ale przynajmniej bylo wszystkiego wiecej dla nas! :lol:

 

Hehe, ja to zaraz bigosik sobie pyszny odgrzeję :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :lol: :lol: :lol:

 

Dojechałam i obeszło się bez odkurzania pociągu - stykło mi na bilet :lol: :wink:

 

Super imprezka - żałujcie leniwce, że się Wam d... nie chciało ruszyć 8)

 

No wlasnie. Ale przynajmniej bylo wszystkiego wiecej dla nas! :lol:

 

Hehe, ja to zaraz bigosik sobie pyszny odgrzeję :lol: :lol:

 

Cos mnie ominelo? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...