Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Hej -właśnie zaczęłam zajęcia! jest tu kto?? co do dylematu ze stronki poprzedniej -chyba kupiłabym spodnie -teraz jest kupa wyprzedaży i można coś spoko znaleźć! ja np wczoraj w Promodzie kupiłam odlotowe rybaczki za jedyne 69zl! :) A nie ma w Warszawie "zwykłych" fryzjerów "osiedlowych" za 50zl? moja siora ma takiego w Krakowie i sobie bardzo chwali!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć babki moje :lol:

Odnośnie fryzjera - znalazłam chłopaka ale w drogim zakładzie, który potrafi ściąć tak jak chcę. A farba to koszt 10 zł u mnie- tak jak pisze Ania- farbę kupuję ja, farbuje mój mąż. Nauczył się szybko, jak mu powiedziałam ile musiałabym zapłacić w zakładzie. Jest bardzo dokładny, dokładniejszy niż wszystkie koleżanki. Ostatnio mnie fryzjer pytał, czy mąż nie chce dorabiać w zakładzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie. dziś coś pustawo. Ja iode z pracą troche powalczyć, małżona wyslalam,żeby się użerał z ekipą. Pan od niego ciągle wyciąga jakies pieniążki, ale zostawiliśmy troszkę do zaplącenia po zakońćzeniu. Mieli dziś wreszcie drzwi zaklądać, nie chciałam tego widzieć - będą stali 2 godziny i się zastanawiali nad każdym elementem. Nie wiem czemu postanowili też dokończyć malowanie przedpokoju przed cyklinowaniem :( Tu bym ich przytrzmala, bo jak to tak...poprawiać będzie trzeba. Ale dziś i tak tego nie zrobią, może jutro pójde to nie dam malować teraz, dziś jeszcze kasetę mają obudować (jak im sie uda z drzwiami :/)

ojej, a ja nie jestem w swoim wątku :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kachna, no niekoniecznie... Żałuję że kiedy umawiałam sie na zakres robót nie wiedziałam,że z drzwiami to oni nie mają doświadczenia. A że my wymyśliliśmy sobie drzwi przesuwne.... ech. Chociaż z drugiej strony gdyby drzwi montował producent byłyby problemy ze zgraniem terminów i zwalaniem każdego błędu nawzajem na siebie... A tak - drzwi wymierzyli jakoś za niskie (przesuwne wisza na szynie, ktora jest powyżej otworu i muszą trochę zachodzić na ścianę) to panowie obniżyli otwór i jakoś wybrnęliśmy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to panowie obniżyli otwór i jakoś wybrnęliśmy :lol:

widzisz jacy sprytni! a Ty w nich wątpisz :) ja z kolei mam drzwi do garderoby za niskie wymurowane i to się cholernie rzuca w oczy bo są obok wejściowych do sypialni (o prawidłowej wysokości), ale trzeba by skuwać betonowe nadproża to daliśmy sobie spokój (tym bardziej że już tynki są zrobione). Będziemy jakieś listwy maskujące kombinować :roll: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mnie w pokoju to poszło bez problemu (i bez konsultacji...) ale w łazience był pproblem bo na ścianie już plytki przyklejone i jeszcze wykończone listwą aluminiową na całym otworze.... Ale nad drzwiami będzie listwa maskująca więc stwierdziliśy że nie będzie tego widać :p Nauczylam się jednego przy tym remoncie - iść na ustępstwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

witam popołudniowo.....

 

ja bym zrobiła w tej kolejności rachunki, spodnie, fryz..... ino, że mój krótki raczej...Olgi jak dobrze pamiętam ze zdjęć to raczej nie....

 

ja Wam coś powiem o życiu w Warszawie....i pewno Olga i Maluszek się ze mną zgodzą...moi znajomi często sobie wyobrażają, że życie codzienne tu jest cholernie drogie.... i otóż nie moje drogie Panie....cena chleba, mleka, majtek jest myślę wszędzie taka sama czy to Stolica, Kraków czy Rzeszów.....galerie są galeriami i ceny podobne...

 

różnica robi sie kolosalna jak musisz iść do szewca, dentysty, krawcowej o fryzjerze czy kosmetyczce nie wspomnę.... USŁUGI to jest to co może spłukać kieszeń...do samego dna....ja byłam raz tu u fryzjera i powiedziałam, że never again :evil: nie dość, że ponad 2 stówy nie moje, to jeszcze wyglądałam jak pół du.y za krzaka.... horrrrrrrror

 

a teraz jak jade do rodzinki do Tarnobrzega mam tam miły zakładzik i raz na 2-3 miechy się tam goszczę i wychodzę ufarbowana i obcięta za 70 zł... BAJKA :D :D tu sie tak niestety nie da....

 

:evil: A właśnie się miałam Ciebie pytać, gdzie się strzyżesz :-? :( Do Tarnobrzega nie chce mi się jeździć :roll:

 

I potwierdzam, to co napisałaś - ceny usług w Warszawie wołają o pomstę do nieba :evil: Zwłaszcza typu fryzjer-kosmetyczka.

 

 

Jeśli chodzi o spodnie, TO BARDZO PROSZĘ NIE WSPOMINAĆ MI O RYBACZKACH :x :x :x Wystarczy, że słyszę to w każdym sklepie, który nie dysponuje moim rozmiarem :evil: :evil: :evil: Mam ochotę mordować :evil:

Potrzebuję zwykłe dżinsy, które mi starczą na parę latek :wink: Krój uniwersalny, byle długość była dobra i na d.. mi weszły :-?

 

Fryzjera też potrzebuję na już :(

Z tym kolorkiem to nie wiem :roll: Mama mogłaby w zasadzie mi zrobić - ale polećcie jakieś dobre coś, co się stopniowo zmywa, byle nie za szybko :roll: Żeby odrostów nie było widać :wink: Jest coś takiego w handlu? No, ale do strzyżenia i tak potrzebuję dobrą fryzjerkę :roll: Na króciutko chcem :(

 

Aha, rachunki to już poszły wczoraj - ale tak na gębę nie włączają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampon to się za szybko zmywa i nie kryje tak siwych :roll:

Takie coś to mi właśnie fryzjerka zawsze robiła ze zwykłej farby, tylko czegoś tam nie dodawała, czy dodawała mniej - utrwalacza, czy coś :roll: Fajne toto było, bo przy długich włosach mogłam robić co pół roku :roll:

 

Jeśli podwarszawskie miejscowości to Nowa Iwiczna i po drodze do Warszawy, jakby któraś miała sprawdzonego fryzjera... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markotko, no właśnie fryzjerka to mi taką robiła - pytanie czy dostanę takie cudo w handlu :roll:

Robienie odrostów w moim przypadku nie wchodzi w grę, bo bym oszalała :wink: A na krótkich włosach to mi nie chcą robić balayage'u :roll: A tak robiłam zamiast farby czasem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, najgorsze jest to, że z nią różnie bywa :wink:

Raz się rozkłada jak artystyczny balayage, a raz jak paskudny szpak :roll: Oczywiście szansa, że się rozłoży jak szpak rośnie wprost proporcjonalnie do ważności imprezy :evil: I mogę sobie do u.. śmierci walczyć ze szczotką, a ta i tak się rozłoży po swojemu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...