Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Modne - nie modne, naturalne włosy nie mają jednolitego koloru, a przynajmniej rzadko. Zresztą ja się takimi pier.ołami jak moda nigdy nie potrafiłam przejmować :lol:

 

No ale naturalne wlosy tez nie maja balejazu. :lol: :lol:

 

No, chyba że siwy :lol: :lol: :lol:

 

To zostaw, dobrze wygladasz, na cholere Ci ten fryzjer... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Modne - nie modne, naturalne włosy nie mają jednolitego koloru, a przynajmniej rzadko. Zresztą ja się takimi pier.ołami jak moda nigdy nie potrafiłam przejmować :lol:

 

No ale naturalne wlosy tez nie maja balejazu. :lol: :lol:

 

No, chyba że siwy :lol: :lol: :lol:

 

To zostaw, dobrze wygladasz, na cholere Ci ten fryzjer... :lol: :lol: :lol:

 

Z oszczędności :lol: I lenistwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olga, ten naturalny balejaż i stopniowe zmywanie naprawdę mi szampon koloryzujący sugeruje. kuo sobie taki, zrób sama i będziesz zadowolona,że coś z włosami zrobiaś ;) a jak Ci sie nie będzie podobalo to przecież szybko zejdzie ;)

Ja zwykle tonowałam włosy palette aż sie dowiedziałam,że to podobno najgorszy środek... hmmmm u mnie było wszystko dobrze tyle że kolory wychodzily nie te co na wzorniku (zamiast kasztana miałam jakiś bakłażanowaty co mi się strasznei spodobało. A sama bym na taki kolor nie wpadła....

a co do tamtego fryzjera od malowania bluzek - zauważylam plame dopiero w domu, tzn mąż zauważyl bo to na plecach było... Nie chciało mi się tam już wracać, okres przedświąteczny, masa roboty w domu no i fryzjer był taki jakiś starszawy. Pirerwszy raz mi się zdarzylo do takiego trafić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampon koloryzujący nie chwyci siwych :roll: A ja je w pierwszej kolejności to obciąć muszę - myślałam, że może jest jakieś takie ustrojstwo, w handlu, to bym kolor już sama robiła, skoro nie ma, to już trudno :-?

 

Czuję, że polezę gdziekolwiek (no :wink: ) i najwyżej się nasłuchacie, jak będzie źle :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz usnę normalnie... ciśnienie leci znowu czy coś???

 

zmierzyłam - 105/75 na jednej ręce 102/73 na drugiej.... Co się robi na niskie ciśnienie?

 

Idzie się spać, albo się idzie na piwo :lol:

 

Wróciałam :wink:

Tylko se co do żarełka zrobię, a cholercia nic nie mam - miałam kupić po drodze, ale takie urwanie chmury, że 20m od samochodu do domu przemokłam na wskroś :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...