Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Zielone kurcze nóżki :roll:

 

zielone?? :o :o :o jakim sposobem??

 

No takie całkiem zielone to nie są :roll: Tylko troszkę :lol:

 

A robi się prosto :lol:

Podsmażam cebulkę na oliwie, wrzucam na to nóżki skórą do dołu. Jak się zarumienią to odwracam skórą do góry, trochę papryczę chili z obu stron i zalewam rosołkiem z kostki :lol: Dusi się toto na małym ogniu, dość długo, żeby co najmniej połowa rosołku odparowała i żeby mięso odchodziło od kości ładnie :wink: Na koniec wrzucam pokrojoną w spore kawałki zieloną paprykę, tak żeby przykryła choć trochę nóżki i jeszcze jakiś czas na ogniu, żeby papryka zmiękła i puściła kolorek :wink:

Raz się robi bardziej zielone, raz mniej :roll: Dzisiaj mniej, bo papryka ta nasza czerwono-zielona, na zagranicznej zielonej-zielonej wychodzi bardziej zielono :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"-A czemu nie chcesz baterii 3-otworowej? moim zdaniem ladniej wygląda jak wszystko jest "w kupie" :) (czyli: kurek, wylewka+słuchawka. ja kupiłam taką (Paffoni Stick):"

 

Witam,

jak w baterii 3-otworowej Paffoni jest rozwiązany problem wody ściekającej po wężu od słuchawki prysznicowej do otworu ? Brak zabezpieczenia może być sporym problemem.

 

Czy armatura Paffoni jest godna polecenia - zastanawiam się nad kompleksowym zakupem do trzech łazienek łącznie z deszczownicami

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"-A czemu nie chcesz baterii 3-otworowej? moim zdaniem ladniej wygląda jak wszystko jest "w kupie" :) (czyli: kurek, wylewka+słuchawka. ja kupiłam taką (Paffoni Stick):"

 

Witam,

jak w baterii 3-otworowej Paffoni jest rozwiązany problem wody ściekającej po wężu od słuchawki prysznicowej do otworu ? Brak zabezpieczenia może być sporym problemem.

 

Czy armatura Paffoni jest godna polecenia - zastanawiam się nad kompleksowym zakupem do trzech łazienek łącznie z deszczownicami

 

Pozdrawiam

Hej! ja kupiam z Paffoni -baterie serii Stick -bidetową, 2 umywalkowe i wspomnianą 3 otworową. Baterie wyglądają "porządnie", mają 5 lat gwarancji. Co do spływania wody -to problem jest nierozwiazany jakoś sensownie. Trzeba po prostu poczekać aż wąż obeschnie. Ale tak jest w 99% baterii 3 lub 5 otworowych -wszystkich w zasadzie firm (polskich i zachodnich). Jedynie Roca ma 1 taką baterię ze specjalnym pojemnikiem pod wanną -ale kosztuje ok 3tys :o ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasia :lol:

Wróciłaś? Jak urlop? Opowiadaj, wklejaj fotki itd. :lol: :lol: :lol:

 

Nie mam żadnego doświadczenia z takimi bateriami wannowymi, ale od lat używam zlewozmywakowej, z wyciąganą wylewką, a to podobny patent (pewnie nawet ten sam). Nie ma żadnego problemu ze ściekaniem wody wzdłuż węża mimo braku specjalnych zabezpieczeń :roll: Więcej wody na nim się skrapla niż leje ze słuchawki. To są minimalne ilości, które w żaden sposób niczemu nie przeszkadzają (w końcu w kuchni cały ten bałagan znajduje się w szafce). Przypuszczam, że w wannowych jest tak samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej -wróciłam wczoraj wieczorkiem. I podjęłam decyzję -NIGDY WIĘCEJ NIE JADĘ NAD POLSKIE MORZE :evil: Byłam 3 dni w kołobrzegu i 4 dni w Sopocie. Przez dni -tylko 1,5 dnia było słońce :evil: temp ok 18-20stopni :evil: temp wody 12st :o :evil: !!!! Jedyny plus to że miło było odsapnąć od budowy i pracy i pobyć trochę tylko we dwoje :oops: ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej -wróciłam wczoraj wieczorkiem. I podjęłam decyzję -NIGDY WIĘCEJ NIE JADĘ NAD POLSKIE MORZE :evil: Byłam 3 dni w kołobrzegu i 4 dni w Sopocie. Przez dni -tylko 1,5 dnia było słońce :evil: temp ok 18-20stopni :evil: temp wody 12st :o :evil: !!!! Jedyny plus to że miło było odsapnąć od budowy i pracy i pobyć trochę tylko we dwoje :oops: ...

 

:lol: No dobra, nic nie powiem :lol: :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...