Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry miało być oczywiście, ale mi się popierniczyło jak zobaczyłam o jakiej godzinie podałaś do stołu :wink: :lol:

Jak kot śpi, to teraz Ty mu nie daj spać :lol: :lol:

 

dokładnie, ja swojego budze perfidnie :wink:

 

Kasia, następny rok to Chorwacja? bo coraz więcej osób znajomych moich tam jeździ i jest zachwyconych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry miało być oczywiście, ale mi się popierniczyło jak zobaczyłam o jakiej godzinie podałaś do stołu :wink: :lol:

Jak kot śpi, to teraz Ty mu nie daj spać :lol: :lol:

 

dokładnie, ja swojego budze perfidnie :wink:

 

Kasia, następny rok to Chorwacja? bo coraz więcej osób znajomych moich tam jeździ i jest zachwyconych..

 

Wlasnie moja mama wyslala mi smsa, ze wyladowala w Chorwacji i ze jest bosko. 2 m do plazy, 36 stopni, palmy, knajpka za rogiem... I to jest tylko 900 km od Krakowa - tyle, ile do Kolobrzegu prawie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie moja mama wyslala mi smsa, ze wyladowala w Chorwacji i ze jest bosko. 2 m do plazy, 36 stopni, palmy, knajpka za rogiem... I to jest tylko 900 km od Krakowa - tyle, ile do Kolobrzegu prawie... 8)

A ja słyszałam bardzo rozbieżne opinie o Chorwacji -jedni uważają że lux -inni że brzydko pusto i kamieniście no i już niestety drogo. Mi się marzy za rok Egipt albo inna Turcja :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, wróciłam i jem kolację choć po imprezie jestem :D

 

Co do wakacji: U mnie postanowione że Hiszpania-mam kumpelę, Rzym-mamy kolegę, Grecja-nie mamy nikogo ale to kwestia czasu chyba :wink: Chorwacja-ładni faceci są, ceny jak nad polskim morzem a dla nas blizej i zawsze pogoda trafiona.

Nastepny samochod u nas obowiazkowo z klimą, bo dziecko wyciągam wiecznie spocone.

czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie moja mama wyslala mi smsa, ze wyladowala w Chorwacji i ze jest bosko. 2 m do plazy, 36 stopni, palmy, knajpka za rogiem... I to jest tylko 900 km od Krakowa - tyle, ile do Kolobrzegu prawie... 8)

A ja słyszałam bardzo rozbieżne opinie o Chorwacji -jedni uważają że lux -inni że brzydko pusto i kamieniście no i już niestety drogo. Mi się marzy za rok Egipt albo inna Turcja :roll: ...

 

Bo to trzeba sie dobrze netowo do takiej podrozy przygotowac. Oni poszperali w internecie i wybrali jakas wyspe. Specjalnie szukali, zeby byla piaszczysta plaza. Pojechali autem, wiec mogli wybierac i wybrali sobie tak, zeby bylo ladnie. Nie rezerwowali nic wczesniej, tylko tak na lut szczescia sie zdali. Tak jest najlepiej. Jak moja mama wroci to moge wrzucic namiary, bo na razie mam slaby kontakt z nia.

 

Mam obiekcje przed arabskimi krajami - nie czulabym sie tam swobodnie. Mimo, ze oni sa przyzwyczajeni do turystow, jednak trzeba sie zachowywac w okreslony sposob. No i w takie miejsce mozna tylko poleciec, bo samochodem to za daleko i ze zorganizowana wycieczka, bo strach. A potem Cie jakies biuro podrozy zostawia na lotnisku 4 dni, bo cos tam im sie zepsulo czy cos. Ostatnio jakies jaja byly z biurem podrozy TUI chyba na Rodos. Ludzie karaluchy mieli i chleb w basenie. Jak sama jedziesz to masz wiekszy luz i nikt Cie tak latwo w konia nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu moich znajomych jeździ co roku do Chorwacji i są tak zadowoleni, że co roku tam wracją. Przeważnie każdy z nich jeździ po prostu na czuja - jak mówią zawsze coś się znajdzie :D

 

Co do wakacji w krajach arbskich mam dokładnie takie same odczucia co małgoś :D i raczej tam mnie nie ciągnie.

 

miłego dnia Wszystkim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w Chorwacji i zepsuł nam się samochód :-? nic nie pozwiedzałam siedziałam tylko tam na miejscu, plaży nie było w ogóle, zejście do wody kamieniste ale pogoda cały czas upał i ogólnie miasteczko bardzo ładne ale ceny jak nad naszym polskim morzem :) jak wróciłam to powiedziałam nigdy więcej ale teraz chciałabym tam wrócić ale miejsce bym wybrał bardziej skrupulatnie :)

Tanio to tam kiedyś było teraz podobno Bługaria jest tania i ładna :roll:

cześć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...