Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Ja mam dosyć budowlanki na najbliższe 30 lat. Za 30 lat jak będę na siłach to sobie coś zmienię...hmmm może zasłonki :wink: :p :p

 

Wiolasz, znowu mam tak samo :lol:

 

A poza tym, jak coś mi się na początku podoba, to mi się nie nudzi. Po jakimś czasie po prostu przestaję zwracać uwagę, więc im trwalsze, tym lepsze :wink: Swoją potrzebę zmian wyżywam przez przestawianie mebli w pokojach :lol:

Gorzej, jak mi się od początku coś nie podoba :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Ja mam dosyć budowlanki na najbliższe 30 lat. Za 30 lat jak będę na siłach to sobie coś zmienię...hmmm może zasłonki :wink: :p :p

 

Wiolasz, znowu mam tak samo :lol:

 

A poza tym, jak coś mi się na początku podoba, to mi się nie nudzi. Po jakimś czasie po prostu przestaję zwracać uwagę, więc im trwalsze, tym lepsze :wink: Swoją potrzebę zmian wyżywam przez przestawianie mebli w pokojach :lol:

Gorzej, jak mi się od początku coś nie podoba :-?

 

U mnie jak od razu sie nie podoba to wolę wcale tego nie mieć bo potem więcej gadania niż to warte. No i jeszcze jak mi na oczy najdzie jak mam SNP :evil:

 

Dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o zdjęciu??? to ubiegłoroczne. W tym raczej już nie pojedziemy, chyba po rodzince ;) my mamy w tym roku wakacje remontowe...

Malża wyslałam do garażu popracować a moje zadanie bylo szukać firmy od mebli. Niestety musimy tam sie udać osobiście, żeby dowiedzieć się o ceny. No to mam czas. Ale niedługo zabiorę sie za obiadek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak zaczynalam remont to jawnie mowiłam,że to taki pierwszy, połówkowy, żeby te najważniejsze rzeczy były... a teraz... br, żadnych remontow w najbliższym czasie, żdanego przestawiania mebli, pakowania pudel, noszenia wszystkiego z pokoju do pokoju. Żaadnego kurzu i mycia po nim. No i przede wszystkim ŻADNEGO WPUSZCZANIA DO CHALUPY OBCYCH FACHOWCÓ!!! skoro sama moge sobie wiele rzeczy zrobić lepiej niż oni......O co to to nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...