Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Ja dziś nic nie gotuję, bo zaraz jadę do Auchan jakieś zakupy porobić, to i obiadek sobie fundnę, jest dobra knajpka :wink: :roll: Zanim bym dojechała do domu byłoby po 20tej, trochę późno na gotowanie.

 

Ale podrzućcie jakieś pomysły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie cuś:

1/2 cebuli

1/2 szkl.oleju

40dag pieczarek

1/2 kg parówki

słoik ogórków konserwowych

1 łyżka musztardy

1 1/2 łyżki przecieru pomidorowego

3 łyżki zasmażki

 

Cebulkę pokroić i podsmażyć na oleju, włożyć pokrojone pieczarki, ogórki i parówki (parówki przekroić wzdłuż na połowę, a później w ukośne paseczki szer.ok.7mm, to później w gotowaniu fajnie się wykręcają), dodać pozostałe składniki, doprawić lekko papryką w proszku, solą i pieprzem.

 

Bardzo proste, szybkie i fajne smakowo danie - czasami robię jako danie gorące na imprezkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :lol:

 

Wreszcie jestem... padnięta :-?

 

Jestem nienormalna chyba :oops:

 

Pojechałam głównie po mydło do łazienki, bo się skończyło 2 dni temu i stwierdziłam, że coś tam jeszcze mam, to doczekam do pensji i od razu jakieś większe zakupy odbędę żarciowo-zapasowe :roll:

 

Zakupy odbyłam. Żarciowe nie :roll: Kupiłam zastawę :o Jakbym nie miała na czym jeść :roll: Nooo, miałam - fakt, że jakaś zbieranina zabrana od mamy, ale naprawdę pełna zastawa na 6 osób to ostatnia rzecz, która mi teraz niezbędna :lol: Ledwo to dotachałam do chałupki, prawie wszystko na sztuki sprzedawane i nie ma w co zapakować, tzn. tylko jakieś kartony, ale zero przekładek - jechałam jakbym wiozła transport jajec luzem :o :lol: :lol: :lol:

 

W związku z tym zakupy żarciowo-zapasowe odłożyłam na kiedy indziej :roll:

No i czego zapomniałam????

Mydła, kurrrrrr$%#@!#$, oczywiście :evil: :evil: :evil:

 

No nic, jeszcze mam kuchenne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mam ten sam problem z pamięcią w związku z zakupami - zawsze kupię wszystko co mi najmniej potrzebne, a najważniejsze - jak papier toal., pasta do zębów, mydło, szampon zapominam :-? Później jak jadę kolejny raz do sklepu to dziwnie Panie na mnie patrzą (nieduży markecik, więc już nas znają z widzenia), po czym okazuje się, że kurrrrrr$%#@!#$ znowu nie kupiłam tego co trzeba... :evil: - wtedy wysyłam szanownego małżonka ... z kartką, żeby nie zrobił tego co ja :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba, trzeba, zwłaszcza, że coś mi dłoń wysiada :roll:

 

Może Ty, Bea, wiesz, co z tym zrobić? Boli mnie łapa, zwłaszcza mały paluch i serdeczny, ale ból promieniuje ze środka dłoni, trochę też w kierunku kciuka. Momentami jakbym traciła chwyt w tej dłoni - wypadają mi rzeczy, nawet takie, które trzymam mocno, bo np. ciężkie :roll: Masz jakiego pomysła? Bo to prawa i wolałabym, żeby się takie rzeczy nie działy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...