Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

Trzeba, trzeba, zwłaszcza, że coś mi dłoń wysiada :roll:

 

Może Ty, Bea, wiesz, co z tym zrobić? Boli mnie łapa, zwłaszcza mały paluch i serdeczny, ale ból promieniuje ze środka dłoni, trochę też w kierunku kciuka. Momentami jakbym traciła chwyt w tej dłoni - wypadają mi rzeczy, nawet takie, które trzymam mocno, bo np. ciężkie :roll: Masz jakiego pomysła? Bo to prawa i wolałabym, żeby się takie rzeczy nie działy :(

 

A w NZOZ Murator byla? :p

 

Tu sie wymadrzaja na ten temat:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

witajcie. U nas pogoda fatalna, snuję się ledwo żywa, spalam w dzień. Ciśnienie tez mam chyba kiepskie choć trudno dokładnie stwierdzić, bo aparat mówi error...

nie wiem co mam na to zrobić,, nie za bardzo komfortowo się czuje...

 

Olga, a zdjęcia zastawy gdzie sa??? Ja już jakiś czas szukam czego ś takiego na sztuki, do codziennego użytku. Najładniejsze jakie widziałam mieliśmy w wynajmowanym mieszkaniu i nie chcę takiego samego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kobitki :lol:

 

Wreszcie w domku.... ja p%##$%@!, niech se kto weźmie te stolice do siebie, z tymi wszystkimi p#%$@%! demonstracjami :evil: :evil: :evil: Znów dwie godziny do domu wracałam, zakupy już odpuściłam :-?

 

U nas pogoda też paskudna, a ciśnienia nie ma :-? W robocie mam zadanie bojowe, wymagające duuużej koncentracji, więc forum czytam, ale nie odpowiadam, żeby mnie nie wciągło :wink: Nb. koncentruję się już 3 dzień i dalej nie wiem, z której strony ugryźć, żeby było dobrze :x

 

Onna, fotki będą, jak aparat jakiś skombinuję, może jutro wycyganię od ojca :wink: Więc dziś opis pisemny :lol:

 

Zastawa taka właśnie zwykła, do codziennego użytku, nie zamierzam póki co mieć bardziej wyjściowej, więc codzienna musi być w miarę jednolita :wink: . Super eleganckich imprez i tak nie będę robić, bo mi się po prostu nie chce :lol:

Zwykła-nie zwykła, ale towaru nabrałam i niecałe 250 peelenów pooooszło i teraz się zmywa na raty :lol: Wzięłam talerze płaskie, do zupy, deserowe, miski (też do zupy i wszystkiego innego :wink: ), kubki i filiżanki ze spodkami + cukiernica - czyli łącznie 43 sztuki :roll:

Ale mi się podoba - od dawna się za czymś rozglądałam. Kolorek, i cały wygląd, ma taki beżowo-kamionkowy, z szarym delikatnie prążkowanym rantem (były jeszcze z brązowym), szary w sklepie wyglądał jak oliwkowy i to zwróciło moją uwagę :lol: :lol: :lol: I to taki śmieszny jest ten szary, że u mnie w kuchni na szaro-zielonym blacie wygląda jak lekko oliwkowy, a na czarnym - jak szary :lol:

Oczywiście chińszczyzna, niezbyt dokładne wykonanie, ale całość wygląda na ręczną robotę, więc jest git :wink: Trzeba tylko było przebrać jakieś większe większe wady :roll:

Pasuje mi poza tym, bo naczynia są duże - większe niż normalne. A ja lubię duże porcje i zawsze się musiałam męczyć na tych co miałam do tej pory :lol: :lol: :lol: Kubki też są słusznych rozmiarów :wink:

Generalnie jestem bardzo zadowolona :lol: :lol: :lol:

 

Małgoś, dzięki, przeczytałam (no, przejrzałam na szybko) - to na pewno nie niedobory magnezu, ani potasu :( Zresztą jak łykam mg, to mi się właśnie skurcze nasilają :roll: A potas zażywam regularnie, bo tylko soli potasowej używam w domu. Tzn. z dodatkiem soli potasowej, dla sercowców - tylko taka, prócz kamiennej, jest niejodowana :lol:

 

Bea, łokieć i bark nie, ale przedramię i ramię czasem bolą, choć nie tym razem i raczej na zmianę. I też wtedy mam wrażenie osłabienia siły mięśni :roll: Zawsze prawa ręka. Jeśli to od kręgosłupa, to który odcinek to może być? Nie mam teraz kasy, żeby zrobić rezonans całego, a jak se pomyślę o pielgrzymce po lekarzach, żeby zrobić z ubezp., to mi się objawy przesuwają na chęć do życia :-? :wink: Mam tego dość :(

 

Teraz idę czytać, co się przez te parę godzin nazbierało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis jest bardzo zachęcający,m a gdzie Ty takie skorupki kupiłaś??

JA tez kupowałam na sztuki i mi się podobają, ale nagromadziłam już takie ilości że na zastawę rodzinną zebrałam. I też mi się podoba :) Na razie korzystamy na co dzień, zresztą zastanawiam sie nad celowością trzymania w szafie dużego kompletu który używa sie tylko przy świętach......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Auchan kupiłam :lol:

 

W ogóle byłam miło zaskoczona, bo rzucili kilka fajnych serii, różnych :lol:

Bardzo mi się podobały też takie wyglądające na stare i powycierane :lol: :lol: :lol: Rewelacja - niestety nie moje kolorki, bo róż albo błękit. Ale efekt bardzo realistyczny i sympatyczny :) Na pewno nie wszędzie by pasowały, ale np. do rustykalnych klimatów bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też zbytnio by nie pasowały, chociaż mam (będzie :wink: ) raczej klasycznie :wink:

Jak zobaczyłam w pierwszej chwili samotny talerz na obdrapanym na stojaku, to mnie aż odrzuciło, ale kawałek dalej była mała wystawka filiżanek na spodeczkach i dopiero załapałam, że one nie w transporcie się poobijały :lol: :lol: :lol: W każdym razie, bardzo dużo uroku miały w sobie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny :roll:

Już wiem, czemu rano tylko przeleciałam ten wątek :-? Znów zobaczyłam oczyma wyobraźni te pielgrzymki po doktorach, z których żaden nie ma więcej pomysłów poza "dolegliwości o nieznanej etiologii" i "to się zdarza w neurologii" :( :cry: :-?

Na rtg kręgosłupa nie ma zmian, jeśli w ogóle jakieś są to trzeba robić rezonans, a to cholera 300-350 za odcinek na dobrej maszynie :roll: I który - pewnie szyjny, ale może być też piersiowy - robić dwa? A może być potrzebny kontrast - znowu kasa :-? A jak się okaże, że nie ma zmian, to nie wiadomo, czy się cieszyć, czy się martwić :roll:

 

Sorki, że tak marudzę, ale mam dość - idzie zima i te wszystkie objawy-nie-wiadomo-czego się nasilają :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak marudzę, ale mam dość - idzie zima i te wszystkie objawy-nie-wiadomo-czego się nasilają :cry:

a gdzie sobie bedziesz marudzić jak nie tu? :) A może jednak warto wydać te kilka stów żeby wiedzieć co jest grane?

też tak myślę - lepiej to załatwić jak najwcześniej, żebyś potem nie miała większych kłopotów ze zdrófkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że tak marudzę, ale mam dość - idzie zima i te wszystkie objawy-nie-wiadomo-czego się nasilają :cry:

a gdzie sobie bedziesz marudzić jak nie tu? :) A może jednak warto wydać te kilka stów żeby wiedzieć co jest grane?

Pewnie warto, tylko jeszcze trzeba je mieć :wink: Najchętniej to bym zrobiła całość+głowa z kontrastem, tak sugerowała ordynatorka w szpitalu, ale doktor prowadząca zrobiła co mogła, żeby to zignorować :evil: A to już prawie 2 tysie :roll: :roll: :roll:

Skąd je wziąć?! Przecież nawet jakby wpadło, to i tak na szafę jaką bym wydała :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...