Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mieszkanie w starym domu i remont (prawie) generalny


OK

Recommended Posts

To jest zawsze dobry pomysl - byc sobie sama sterem, zeglarzem i okretem. Moja mama tak zrobila w wieku juz nie wskazujacym na zaczynanie od nowa i w zyciu nie wrocilaby na stare smieci. Moze kasa jest mniej regularna, czasem troche mniejsza, ale wstaje sobie, o ktorej chce, wychodzi kiedy chce i ma poczucie, ze dla siebie wszystko robi. Nie zawsze jest rozowo, ale przynajmniej nie musisz znosic niczyich idiotycznych decyzji itd. itd. A mozesz uchylic rabka tajemnicy, o czym myslisz? :roll: :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • OK

    6251

  • malgos2

    2112

  • kachna28

    1536

  • monia i marek

    948

Najaktywniejsi w wątku

Na razie nie mogę, bo myśle o paru rzeczach :wink:

 

Ja już na swoim pracowałam - znam zady i walety, wiem, jakie błędy popełniłam itd... Dlatego teraz chcę przygotować dobry start - tylko chyba muszę się bardziej streszczać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek mam wewnetrzna slonnosc do stabilizacji, wiec tak ruszyc d... nikomu sie nie chce z zasady. :roll: :roll: Ale jak juz ruszy... to z gorki. :wink:

 

A Ty malpo u mnie to juz nie bylas z 2 tygodnie, a mi dali cene na wysylke stolu - $610 :o :o :o Sam stol 899. A jeszcze Vaty sraty, cla... Chyba poczekam, az malz bedzie kontener wynajmowal na wysylke obrazow i wtedy go kupie. Chyba stol nie zajac, co? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że nie byłam? :wink:

 

Kontener nie zając - nie spierdzieli, warto poczekać. Jeszcze musisz mieć gdzie ten stół postawić :wink:

 

A z tym dążeniem do stabilizacji, to nie do końca tak - ja od dawna wiedziałam, że etat nie dla mnie, no...nie wyobrażam sobie tak do emeryturki robić :lol: Ale dopiero niedawno zabrałam się na solidnie za liczenie kaski (znowu :wink: ), bo już mam wolne moce przerobowe (po remoncie :lol: ). Tyle, że jeszcze ze 2-3 lata myślałam porobić... no... wypowiedzenia jeszcze nie złożyłam, ale już widzę, że te 2-3 to chyba jednak nie wyrobię :x

 

Monia, to trudne, ale nie aż tak - najtrudniejsze w tym wszystkim jest podjęcie decyzji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, już wolę normalnie na ZUS bulić - mam parę miesięcy zapłacone za kaskę niezbędną do rejestracji w KRSie :wink:

 

No dobra, na razie liczę, co mi się kalkuluje, a co nie i inne takie nudne duperele :lol: Reszta jutro, bo dziś to na mordę już padam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się jeszcze załapałam....a ja poproszę mleczko i te rogaliczki po prawo - oba... :wink:

 

dziś ruszam z moim gródkiem...nie wytrzymałam patrząc na cwiety Ań, Moni, Toli...no trudno najwyżej powiedzą, zem craizyzaczynając chałupę od roślin...ale po prostu na wiosnę, chce by było pięknie...

 

...a moze masz czas....? będę od śniadania do ok 13, a potem po 17...zapraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się jeszcze załapałam....a ja poproszę mleczko i te rogaliczki po prawo - oba... :wink:

 

dziś ruszam z moim gródkiem...nie wytrzymałam patrząc na cwiety Ań, Moni, Toli...no trudno najwyżej powiedzą, zem craizyzaczynając chałupę od roślin...ale po prostu na wiosnę, chce by było pięknie...

 

...a moze masz czas....? będę od śniadania do ok 13, a potem po 17...zapraszam...

 

Oj, chętnie bym się wybrała, tylko dziś bez pojazdu jestem - w robocie został :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...